• Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Pražský dům č. 77

    Položka č.: 249264

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:30

    ocelorytina, 17 x 9 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Červánky nad Pražským hradem

    Položka č.: 249265

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:32

    litografie, 14,5 x 19,2 cm, sign. PD Jan Mácha, č. 114/116, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Oriantální služebná

    Položka č.: 249266

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:34

    litografie, 13 x 8 cm, sign. PDV. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 249267

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:36

    litografie, 5,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Carl Jander

    Meissen, Albrechtsburg

    Položka č.: 249268

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:38

    lept, 7 x 11 cm, LU značeno v tisku Carl Jander, berlín, vzadu upraveno jako pohlednice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Kompozice (PF 69)

    Položka č.: 249269

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:40

    serigrafie, 11 x 7,5 cm, sign. DU LRusek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Štěch

    (1980)

    Strach

    Položka č.: 249270

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:42

    akvatinta, 11,3 x 7 cm, sign. PD K. Štěch, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1908-1935)

    Bolestná blaženost

    Položka č.: 249271

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:44

    dřevoryt, 16 x 12,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Libor Wagner

    Položka č.: 249272

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:46

    dřevoryt, 18,5 x 7 cm, dvojlist s pozvánkou Památníku národního písemnictví, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Řehoř Mendel

    Položka č.: 249273

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:48

    mědirytina, 6,5 x 4 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Na loži

    Položka č.: 249274

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:50

    litografie, 20 x 14,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Horská vesnice

    Položka č.: 249275

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:52

    dřevoryt, 12 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Kostelní věže

    Položka č.: 249276

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:54

    dřevoryt, 16,5 x 8,5 cm, sign. PD A. Hála, č. 5/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Racek

    Položka č.: 249277

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:56

    dřevoryt, 5,5 x 10,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    (1901-1934)

    70

    Položka č.: 249278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 19:58

    litografie, 11,7 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Knihovna lidové tvroby

    Položka č.: 249279

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:00

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klaun (PF 1955)

    Položka č.: 249280

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:02

    lept, 1954, 9,2 x 7,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Havlic

    (1938-1990)

    Strom (Exl Michaela Pánková)

    Položka č.: 249281

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:04

    litografie, 1983, 10 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    Položka č.: 249282

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:06

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Tanec (P.F. 1992)

    Položka č.: 249283

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:08

    litografie, 1991, 10 x 19 cm, sign. PD Ktoman, aut tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Barták

    Halda dopisů (PF 92)

    Položka č.: 249284

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:10

    litografie, 8 x 13 cm, sign. Na dvojlistu M. Barták , antiqari.at Radhošťská, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Miroslav Barták

    Výška (PF 91)

    Položka č.: 249285

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:12

    litografie, 14 x 10 cm, sign. Na dvojlistu M. Barták , antiqari.at Radhošťská, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Barták

    Modlidba (PF 81)

    Položka č.: 249286

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:14

    litografie, 9 x 44 cm, sign. PD M. Barták, papír dvakrát přeložen, antiqari.at Radhošťská, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    Položka č.: 249287

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:16

    kombinovaná technika, papír, 9,5 x 11 cm, sign. PD Jan Kudláček, č. 87/90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    Položka č.: 249288

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:18

    kombinovaná technika, papír, 13 x 6 cm, sign. NU Jan Kudláček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    Položka č.: 249289

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:20

    kombinovaná technika, papír, 9 x 9 cm, sign. PD Jan Kudláček, skvrnka v levém horním rohu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    Položka č.: 249290

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:22

    dřevoryt, 11,5 x 10 cm, sign. LD Jan Kudláček, LD hnědá skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Záložák

    Položka č.: 249291

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:24

    fix, papír, 19 x 10 cm, sign. PD Jkerles, přání autora, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 249292

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:26

    tužka, papír, 1979, 36 x 24 cm, sign. LN Bělocvětov 79, ohnuté rohy papíru, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Děcko

    Položka č.: 249293

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 20:28

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)