• Veronika Rejfířová

    Krajina luže

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:00

    olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Rejfířová

    Bodláky

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:01

    akryl, plátno, 2022, 80 x 60 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kostel ve Svatém Kříži

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:02

    suchá jehla, 12,7 x 8,2 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, sklo je nepatrně poškrábané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Autoportrét II., s kočkou

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:03

    suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Don Quijote

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:04

    suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Olomouc

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:05

    lept, akvatinta, 31,8 x 28,4 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno, zažloutlý papír, místy skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rotbauer

    (1929-2015)

    Zimní večer

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:06

    linoryt, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaroslav Rotbauer 1983, č. 10/10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Zámek

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:07

    litografie, 70,5 x 56 cm, sign. DU Roučka , č. 28/85, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Míjení

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:08

    litografie, 1993, 54,5 x 38 cm, sign. DU Roučka 93, č. 2/20, nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Míjení II.

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:09

    litografie, 1992, 54 x 73 cm, sign. DU Roučka 92, č. 43/85, při okrajích mírně ušpiněný a ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava

    Položka č.: 748

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:10

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 28 x 19,5 cm, sign. DU Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s lahví

    Položka č.: 749

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:11

    kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 19,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Appassionata

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:12

    linoryt, 1980, 33,6 x 24 cm, sign. DU Igor Rumanský, č. 46/200

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Cinkající les

    Položka č.: 751

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:13

    suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:14

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:15

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 754

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:16

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:17

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:18

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice V

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:19

    lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXVI

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:20

    lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXIV

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:21

    lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice III

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:22

    lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:23

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX (2)

    Položka č.: 762

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:24

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice IX

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:25

    lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXV

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:26

    lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XII

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:27

    lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XV

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:28

    lept, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIV

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:29

    lept, 1989, 12 x 7,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook