• Zdeněk Kindl

    Něžná variace (figurativní krajina)

    Položka č.: 244665

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:14

    monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Kentaur

    Položka č.: 244681

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:15

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Milan Erazim

    Manévr no. 1

    Položka č.: 244689

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:16

    litografie, 1991, 42,8 x 32 cm, sign. PD M. Erazim 91, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Milan Erazim

    Šance no. 1

    Položka č.: 244690

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:17

    litografie, 1992, 39 x 33,1 cm, sign. PD M. Erazim 92, 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masopust

    Položka č.: 244693

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:18

  • Miroslav Houšť

    Mariánské Lázně

    Položka č.: 244701

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:19

    litografie, 26,6 x 21,2 cm, sign. PD Mir. Houšť, 49/90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

  • Werner Opitz

    Lední hokej

    Položka č.: 244871

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:20

    litografie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    Položka č.: 244880

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:21

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 23/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Petřínem

    Položka č.: 244881

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:22

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 30/38, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    Položka č.: 244882

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:23

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Jaroslav Válek

    Thovt

    Položka č.: 244885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 244886

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:25

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 244898

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:26

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 244899

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:27

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 244912

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:28

    kombinovaná technika, 40 x 31 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Jaroslav Válek

    Spirála

    Položka č.: 244913

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:29

    kombinovaná technika, 48 x 30 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

  • Alois Nožička

    Po povodni

    Položka č.: 121405

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:00

    digitální fotografie, 2002, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2002, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Zdena Marschalová

    Kouřící holčičky

    Položka č.: 121629

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:01

    linoryt, 30 x 41 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Mokřad

    Položka č.: 124839

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:02

    kombinovaná technika, papír, 2012, 59,5 x 80 cm, sign. PD P. Král 2012, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Pampelišky

    Položka č.: 124845

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:03

    kombinovaná technika, papír, 2002, 65 x 58 cm, sign. PD P. Král 2002, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

  • Anna Khunová

    Proměna 8

    Položka č.: 126639

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:04

    lept, 29,5 x 22,8 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 2/75, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.150 CZK (43 €)

  • Ondřej Laštuvka

    (1969)

    Oko moře

    Položka č.: 126831

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:05

    lept, akvatinta, 1996, 22 x 27 cm, sign. PD O.Laštuvka 1996, č. 4/7

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Milan Staněk

    Bellagio-duben

    Položka č.: 133052

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:06

    litografie, 2000, 32 x 37 cm, sign. PD M. Staněk 2000, 47/67, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • David Linek

    (1973)

    Fénix

    Položka č.: 133677

    Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:07

    linoryt, 2013, 22 x 19,5 cm, PD. monogr. DL 2013, č. 1/100, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlk

    Položka č.: 163009

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:08

    Aktuální cena: 1.250 CZK (47 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 4.

    Položka č.: 165721

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:09

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 7.

    Položka č.: 165722

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:10

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Toreador

    Položka č.: 176529

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:11

    akvarel, pastel, karton, 30 x 41 cm, značeno LD razítkem Jiří Jaška, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Jiří Hanuš

    (1981)

    Okna II.

    Položka č.: 176537

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:12

    suchá jehla, 2008, 22,5 x 28 cm, sign. PD Hanuš 08, č. 9/14

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Jiří Hanuš

    (1981)

    Schody

    Položka č.: 176538

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:13

    suchá jehla, 2007, 28 x 22 cm, sign. PD Hanuš 07, č. 13/13