• Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Vltavy

    Položka č.: 217511

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:20

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • V. Vayer

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 217512

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:21

    lept, 20 x 13,3 cm, sign. PD Vayer, zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • V. Vayer

    Hradčany

    Položka č.: 217513

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:22

    lept, 8 x 11,3 cm, sign. PD Vayer, zašpiněný, roztržený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Zámecké schody

    Položka č.: 217516

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:23

    lept, 25 x 35,3 cm, sign. PD K Gabriel, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Šmejkal

    Zlatá ulička

    Položka č.: 217519

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:24

    dřevoryt, 1974, 20,3 x 15,7 cm, sign. PD Šmejkal J. 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Čermáka a J. Paroubka na FS ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohunka Waageová

    Položka č.: 217520

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:25

    lept, 1978, 19,5 x 30,8 cm, sign. DU B. Waageová 1978, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Pohled z Nového světa ke Hradu

    Položka č.: 217523

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:26

    lept, 1938, 32,2 x 25 cm, sign. PD M. Kazdová, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kaple sv. Václava

    Položka č.: 217524

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:27

    lept, 1937, 32,6 x 25 cm, LD značeno v desce F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Část dostavby chrámu sv. Víta

    Položka č.: 217525

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:28

    lept, 1937, 33 x 25,3 cm, PD značeno v desce A.M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Pohled od Belvederu

    Položka č.: 217527

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:29

    lept, 1937, 31,7 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Oratoř krále Vladislava

    Položka č.: 217528

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:30

    lept, 1937, 34 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Jižní boční strana sv. Víta

    Položka č.: 217529

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:31

    lept, 1937, 31,6 x 25,2 cm, LD značeno v desce Vl Pukl 37, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 217532

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:32

    lept, akvatinta, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD JHlavsa, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Portál

    Položka č.: 217533

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:33

    lept, akvatinta, 12,3 x 8,5 cm, sign. PD JHlavsa, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Špicner

    Týnský chrám

    Položka č.: 217535

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:34

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,3 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Silovský?

    Daliborka

    Položka č.: 217537

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:35

    lept, 32,3 x 24,6 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zbyněk Novotný

    (1950)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 217538

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:36

    litografie, 1987, 30,5 x 21,4 cm, sign. PD Novotný Zbyněk 1987, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Zbyněk Novotný

    (1950)

    Zámecké schody

    Položka č.: 217539

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:37

    litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • V. Vayer

    Zimní večer pod Karlovým mostem

    Položka č.: 217540

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:38

    akvatinta, 26 x 20 cm, sign. PD Vayer, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Miroslav Houšť

    Praha rudolfinská

    Položka č.: 217542

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:39

    litografie, 49 x 37,9 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 15/90, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Pražské motivy

    Položka č.: 217543

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:40

    suchá jehla, 19 x 9,5 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Karlův most

    Položka č.: 217544

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:41

    litografie, 18 x 29,7 cm, sign. PD J. Hrnčárek, č. 102/200, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 217545

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:42

    litografie, 25 x 19,5 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 104/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét dívky

    Položka č.: 219629

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:43

    litografie, 1958, 17 x 13 cm, sign. PD Jan Bauch 58, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Zamyšlený mládenec

    Položka č.: 219841

    Vyvolávací cena: 960 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:44

    Aktuální cena: 960 CZK (36 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    U klavíru

    Položka č.: 219843

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:45

    dřevoryt, 1915, 19,9 x 15,1 cm, sign. PD Pravoslav Kotík 1915, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 219872

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:46

    suchá jehla, 1945, 25 x 20 cm, sign. PD APaderlík 45, č. 3/5, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 220126

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:47

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Horník

    Položka č.: 220182

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:48

    dřevoryt, 1949, 13,9 x 8,8 cm, sign. PD F. Hudeček 49, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Jan Konůpek

    Alois Dyk PF 1935

    Položka č.: 220229

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:49

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)