• Dagmar Nentvichová

    (1961)

    Pestrý život s Alicí

    Položka č.: 188841

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:39

    olej, karton, 75 x 50 cm

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Homolka

    Položka č.: 188846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:40

    olej, lepenka, 1932, 50 x 67 cm, sign. PD Homolka 32

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Pechar

    Zamyšlená postava

    Položka č.: 188848

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:41

    strukturální olej, sololi, 1998, 47 x 40 cm, sign. PD Pechar 98, rám, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 188851

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:42

    olej, lepenka, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD H. Vanišová 82, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Fatima

    Položka č.: 188853

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:43

    akryl, sololit, 2009, sign. PD Cerha V. 2009, vazdu popsáno autorem

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Nebeská brána

    Položka č.: 188856

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:44

    olej, sololit, 1992, 44,5 x 59,8 cm, sign. Pechar 92

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Položka č.: 188857

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:45

    akvarel, papír, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Mrázek

    Poslední rozloučení se stařičkým mocnářem

    Položka č.: 188858

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:46

    koláž, papír, 2006, 30 x 49 cm, PD monogr. jm, pasparta

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Hanka

    Položka č.: 188860

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:47

    akryl, plátno, 2006, 36 x 35 cm, sign. PD Cerha V. 06

  • Jitka Štenclová

    Interiér

    Položka č.: 188861

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:48

    olej, plátno, 2006, 35 x 35 cm, sign. DU Jitka Štenclová 2006, rám, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

  • Petr Zeman

    Světlo v pralese

    Položka č.: 188869

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:49

    olej, plátno, 2006, 24 x 30 cm, PN monogr. Z.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Metro

    Položka č.: 188873

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:50

    olej, plátno, 2006, 41 x 46 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Helena Vanišová

    Let ke slunci

    Položka č.: 189087

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:51

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek pod keřem

    Položka č.: 189097

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:52

    linoryt, akvarel, 9,5 x 13 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Konec léta

    Položka č.: 189098

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:53

    linoryt, akvarel, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Helena Vanišová

    Letní večer

    Položka č.: 189099

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:54

    tempera, papír, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Helena Vanišová

    Zvědavost

    Položka č.: 189100

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:55

    kombinovaná technika, papír, 10,7 x 14,7 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, autorský tisk, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Zase za rok

    Položka č.: 189101

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:56

    kombinovaná technika, papír, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Usínání

    Položka č.: 189102

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:57

    linoryt, akvarel, 5,5 x 10,5 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Helena Vanišová

    Stromy

    Položka č.: 189105

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:58

    olej, papír, 11,5 x 13,5 cm, sign. LD H. Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Helena Vanišová

    Tichá rozmluva

    Položka č.: 189106

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:59

    kombinovaná technika, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Léto

    Položka č.: 189107

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Koutek zahrádky VIII

    Položka č.: 189108

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:01

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Helena Vanišová

    Spánek v lese

    Položka č.: 189222

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:02

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Helena Vanišová

    Letní noc

    Položka č.: 189454

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:03

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Vokovice

    Položka č.: 191156

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:04

    litografie, 8 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 32/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Černínská

    Položka č.: 191157

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:05

    litografie, 7,5 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 82/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Zeman

    Skřítek a dáma v černém

    Položka č.: 191815

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:06

    kombinováná technika, sololit, 2008, 30 x 30 cm, monogr. PD Z, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Václav s Pallou

    Položka č.: 191839

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:07

    olej, plátno, 2003, 35,5 x 45,5 cm, sign. vzadu Tmějová 03

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Koráb

    Položka č.: 191840

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:08

    olej, plátno, 2006, 34 x 44,5 cm, sign. vzadu Tmějová 06