• Jana Reinerová

    Tajemství za branou

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (963 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    olej, plátno, 33,5 x 43 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 26.000 CZK (963 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Rákosí

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (123 €)

    pastel, olej, papír, 1990, 29 x 36 cm, sign. PD Vilém Plocek 1990, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (123 €)

    Kuchyňská scéna

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    olej, lepenka, 19. století, 35,5 x 30,5 cm, rám, lepenka lehce zvlněna

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Jelení příkop s Pražským hradem

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    akvarel, tužka, papír, 29,2 x 41,5 cm, rám, papír zažloutlý, místy žluté flíčky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Z Dalmácie

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 17 x 21,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

  • Miloslav Hilský

    (1954-1999)

    Břevnovské schody

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

    (1903-1999)

    Hřídelecká Horka

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    akvarelový pastel, papír, 1988, 33 x 45 cm, sign. PD M. M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    (1903-1999)

    Západ slunce nad Drahovským rybníkem

    Položka č.: 327

    akvarelový pastel, papír, 1978, 31 x 42,5 cm, sign. PD M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Topolový hájek

    Položka č.: 326

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Povodí Orlice

    Položka č.: 325

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Dům ve Slatině

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    akvarelový pastel, papír, 21 x 30 cm, sign. PD M. Holý, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    akvarelový pastel, papír, 18 x 31 cm, sign. PD M.Holý, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • August Bedřich Piepenhagen

    (1791-1868)

    Poutníci k krajině

    Položka č.: 322

    tužka, papír, 4,8 x 8,8 cm, rám, na rámu drobné oděrky, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, antiqari.at Radhošťská, žák Johanna Heinricha Wuesta na soukromé škole v Zürichu, člen Jednoty umělců výtvarných

    Pohled na Staré město pražské

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    tužka, akvarel, papír, 22,2 x 30,7 cm, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Tadeusz Kulisiewitz

    (1899-1988)

    Břehy nad Dunajem

    Položka č.: 320

    tuš, papír, 1953, 21,5 x 28,5 cm, sign. LD Kulisiewitz 52, vzadu popsáno: Dar polského Výboru pro kulturní styky se zahraničím, předáno 13. I. 1955., nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

  • Jaromír Jindra

    (1895-1984)

    Na Otavě

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Lidé v dešti

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Slunce mezi mraky

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Petrbauer

    Na trhu

    Položka č.: 316

    olej, karton, 1914, 39 x 52 cm, sign. LN K. Petrbauer 1914, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Waldhauser

    (1835-1913)

    Žižkův dub

    Položka č.: 315

    tužka, papír, 1854, 29 x 40,5 cm, sign. PD monogr. PD W. A. 1. 11. 54, rám, na zadní straně přípis od Josefa Jana Šedivého, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Lhoty, Ch. Rubena a M. Haushofera na pražské akademii, poté studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni

    Mytologický výjev - miniatura

    Položka č.: 314

    malba na porcelánu, 7 x 8,5 cm, monogr. PD , kovový rám, Antikvariát Dlážděná

    Letní den u vody

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    olej, plátno, 45 x 55 cm, rám, vzadu razítko: vystaveno v Mánesu 1934, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    Položka č.: 312

  • Hendrych

    Vesnice

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    tempera, běloba, papír, 1966, 66 x 90 cm, sign. DU Hendrych 66, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Hendrych

    Náves

    Položka č.: 310

    tempera, běloba, papír, 1966, 66 x 90 cm, sign. LD Hendrych 66, rám, Antikvariát Ostrovní

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    olej, plátno, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (126 €)

    akvarel, papír, 1933, 33,5 x 41 cm, sign. LD Lev 33, rám, na zadní straně štítek s popisem: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Alšově síni číslo katalogu 48, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v…

    Aktuální cena: 3.400 CZK (126 €)

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Krajina (Černošice, 1941)

    Položka č.: 307

    akvarel, papír, 1941, 44,5 x 58 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 306

    Výstup na vulkán v roce 1835

    Položka č.: 305

    kvaš, tuš, papír, 1835, 16 x 22,8 cm, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská