• František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - u městských hradeb

    Položka č.: 245707

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:03

    litografie, 19 x 19,5 cm, sign. PD F. V. Eisenreich, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - hlavní kostel

    Položka č.: 245706

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - Škodovy závody

    Položka č.: 245705

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:05

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Q. F. Goedsche

    Rodina u oltáře

    Položka č.: 245730

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:06

    ručně kolorovaná litografie, 19. století, 12,8 x 8,1 cm, značeno DU na kameni Lith. Ants. v. O. F. Goedsche Meissen, při okrajích na papíře vodní skvrny, uprostřed přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Franz Alexander Heber

    (1815-1849)

    Kostelec an der Sazava

    Položka č.: 223162

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:07

    mědirytina, 13 x 18,9 cm, značeno LD Aufgenommenv. F. A. Heber, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Křížová chodba v bývalém klášteře dominikánů v Budějovicích Českých

    Položka č.: 245694

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:08

    ocelorytina, kolem 1860, 15,6 x 12 cm, značeno LD v desce Jos. Hellich fecit a PD Aus der Kunst-Anstalt v. C F. Merckel Leipzig. A. Fesca sculpsit., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), na papíře mimo tisk drobné skvrnky, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hillmacher

    Fortuna a Pravda

    Položka č.: 245715

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:09

    ocelorytina, 1845, 10,2 x 14,7 cm, značeno LD v desce Peint par Hillmacher a PD Gravé par Damours, místy zažloutlý papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Auguste Hüssener

    (1789-1877)

    Portrét Dámy

    Položka č.: 245808

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:10

    mědirytina, 15 x 12 cm, značeno PD Auguste Hüssener sc., rám, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Auguste Hüssener

    (1789-1877)

    Portrét Liny Schaefer

    Položka č.: 245807

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:11

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Luis Cherbuin

    (1810-1875)

    La Porte Comasina A Milan

    Položka č.: 223153

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:12

    akvatinta, 19. století, 16,2 x 21,5 cm, značeno LD Exécutée d´après l´original du Daguerréotype a PD Gravée par L. Cherbuin, předloha vytvořena pomocí dagerotypie z roku 1839, při pravém dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Luis Cherbuin

    (1810-1875)

    Hospital Fate Bene Sorelle A Milan

    Položka č.: 223152

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:13

    akvatinta, 19. století, 16,2 x 21,5 cm, značeno LD Exécutée d´après le dessin fait avec le Daguerréotype a PD Gravée par L. Cherbuin, předloha vytvořena pomocí dagerotypie z roku 1839, stav vynikající

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Kaple na Bezdězu uvnitř

    Položka č.: 245693

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:14

    ocelorytina, kolem 1860, kolem 1860, 16 x 12 cm, značeno LD v desce Wilh. Kandler fecit. a PD Aus der Kunst-Anstalt v. C F. Merckel Leipzig. A. Fesca sc., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), na papíře skvrny, žák prof. F.…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Národní divadlo

    Položka č.: 245711

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:15

    lept, 18,5 x 24 cm, sign. PD B. Kozina, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Johann Gregor Martini

    (1785-1853)

    Lowdore Cataract, Cumberland

    Položka č.: 245816

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:16

    mědirytina, 16,5 x 11,5 cm, znaženo PD Gest. v.v I. G. Martini 1848, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Vrby

    Položka č.: 204056

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:17

    uhel, papír, 1943, 42,5 x 32,5 cm, sign. LD Myslbek 24/12/43, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Boučkův statek na Malé Skále

    Položka č.: 245713

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:18

    litografie, 15,5 x 21,5 cm, sign. PD A. Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chlapec

    Položka č.: 245805

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:19

    akvarel, pastel, papír, 1947, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Neurčený autor (Čína)

    Krajina II.

    Položka č.: 245804

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:20

    akvarel, tuš, papír, 34,5 x 24,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Neurčený autor (Čína)

    Krajina I.

    Položka č.: 245803

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:21

  • neznámý autor

    Dvojitá kaple v Chebu

    Položka č.: 245727

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:22

    mědirytina, 19. století, 10,2 x 7,5 cm, mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Lovecký výjev

    Položka č.: 245810

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:23

    litografie, 17,5 x 26 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Před hranicemi

    Položka č.: 245714

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:24

    mědirytina, 19. století, 7,9 x 10,2 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 245733

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:25

    ocelorytina, 19. století, 9,6 x 13,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Antoni Oleszczynski

    (1794-1879)

    Kosciuszko

    Položka č.: 245821

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:26

    ocelorytina, 1829, 12,5 x 9,5 cm, značeno LD Nach der Natur v. Oleszczynski a PD in stahl gest. v. Fleischmann, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Tíha vědění

    Položka č.: 197053

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:27

    lept, 7,3 x 8,7 cm, sign. PD Pavelka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda Nového vřídla

    Položka č.: 203796

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:28

    ocelorytina, 19. století, 11,2 x 16,2 cm, značeno LD v desce Nach der Natur gez. v. J. Poppel a PD Gestochen bey J. Poppel., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1807-1882)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 203795

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:29

    ocelorytina, 19. století, 11 x 15,7 cm, značeno LD v desce Nach der Natur gez. v. J. Poppel a PD Gestochen v. Ch. Rosée Nbg., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Balthasar Probst

    (1673-1750)

    Venus Marine . z. P.

    Položka č.: 245710

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:30

    mědirytina, 43 x 25,5 cm, značeno PD Ioh. Balthas. Probst sc. a. v., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Johann Balthasar Probst

    (1673-1750)

    Le meme Groupe de Faune et Nimphe de lautre part

    Položka č.: 245709

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:31

    mědirytina, 44 x 26 cm, značeno LD Awerner in delin. a PD Ioh. Balthas. Probst sculp. a. v., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ludwig F. Rio

    Die drey Eidgenossen

    Položka č.: 245729

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:32

    lept, 19. století, 7,4 x 11,8 cm, značeno PD v desce Bei Ludwig F. Rio in Constanz, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)