• Alena Antonová

    Spánek v práci

    Položka č.: 246146

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:00

    suchá jehla, 1979, 13,9 x 10,8 cm, sign. PD A. Antonová 79, 56/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bartošová

    Zátiší s vědrem a ovocem

    Položka č.: 206623

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:01

    olejová tempera, běloba, papír, 33 x 44,8 cm, sign. PD Bartošová, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Černé skvrny

    Položka č.: 246232

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:02

    tuš, papír, 17 x 14,4 cm, sign. DU AB, na zadní straně část kresby autora, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zamračený muž

    Položka č.: 246231

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:03

    tužka, papír, 19,6 x 16,6 cm, ve spodní části papíru skvrny od barvy, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dětská tvář

    Položka č.: 246230

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:04

    tuš, papír, 17,7 x 14,5 cm, na zadní straně kresba autora, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 246229

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:05

    tužka, papír, 1961, 30,5 x 22,6 cm, sign. LN Bělocvětov 61, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Skica ženské postavy

    Položka č.: 246228

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:06

    tužka, papír, 1973, 22,4 x 13,4 cm, sign. LN Bělocvětov 73, na zadní straně perokresba autora, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie P. K.

    Položka č.: 246227

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:07

    uhel, papír, 34,1 x 31 cm, sign. PN Bělocvětov, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Beneš

    Akt dívky

    Položka č.: 246158

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:08

    litografie, 1978, 26,5 x 21,3 cm, sign. PD K. Beneš , autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kentaur

    Položka č.: 246140

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:09

    litografie, 9,6 x 7,1 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Mořský koník

    Položka č.: 246139

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:10

    litografie, 1975, 10,2 x 6,5 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Dagmar Černá

    Datel

    Položka č.: 246156

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:11

    litografie, 30,3 x 16,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Goroshok

    Staroměstské námestí

    Položka č.: 201901

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:12

    akvarel, tuš, papír, 2001, 31,5 x 16 cm, sign. PD Goroshok S. Pragué 2001, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Sběračky brambor

    Položka č.: 246122

    Vyvolávací cena: 101 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:13

    dřevoryt, 1990, 16 x 17 cm, sign. PD Vladimír Hadomský 1990, 10/38, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Tajtrlík

    Položka č.: 246162

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Věže

    Položka č.: 246161

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:15

    tuš, papír, 38,5 x 32,5 cm, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Oldřich Hejkrlík

    Květiny

    Položka č.: 246238

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:16

    akvarel, papír, 44 x 30,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Veselí květin

    Položka č.: 246237

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:17

    akvarel, papír, 44 x 30 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Smrčky

    Položka č.: 246236

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:18

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Pole se stromy

    Položka č.: 246235

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:19

    akvarel, papír, 29,8 x 44,2 cm, sign. PD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Jarní tráva

    Položka č.: 246234

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:20

    akvarel, papír, 29,9 x 43,9 cm, sign. LD Hejrkulík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Květiny

    Položka č.: 246241

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:21

    akvarel, papír, 43,9 x 30 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Květinový závoj

    Položka č.: 246240

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:22

    akvarel, papír, 40,1 x 29,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Květiny

    Položka č.: 246239

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:23

    akvarel, papír, 44,1 x 29,9 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Hora

    Karlův most

    Položka č.: 246182

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:24

    tisk, 1980, 17,2 x 23,1 cm, značeno PD J. Hora 80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Milan Horčička

    Safari IV.

    Položka č.: 246250

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:25

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Abstrakce v černo-bílé

    Položka č.: 246212

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:26

    litografie, 1994, 17,1 x 23,9 cm, sign. PD Jan 1994, 49/70, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Maloměsto

    Položka č.: 246159

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:27

    litografie, 1981, 23 x 30,8 cm, sign. PD Kadrnožka 81, autorský tisk, při okrajích mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaromíra Knoblochová

    Karneval

    Položka č.: 246211

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:28

    litografie, 36,2 x 28,2 cm, sign. PD J. Knoblochová, 33208, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Kytice ve váze a otevřená kniha

    Položka č.: 246143

    Plánované ukončení: 13. 08. 2020 18:29

    suchá jehla, 10 x 7,4 cm, sign. PD V. Komárek, 48/50, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu