• Jan Šafránek

    Ohnivé spojení

    Položka č.: 244637

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:22

    akvarel, papír, 2013, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Hokej na kolečkových bruslích

    Položka č.: 244638

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:23

    akvarel, papír, 84 x 59,5 cm, monogr. PD JR, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Sport

    Položka č.: 244639

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:24

    olej, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD JR, klínový rám, práce malíře soustřeďujícího se ve své tvorbě na sportovní motivy, zde pravděpodobně z hokejového prostředí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Sun Love In

    Položka č.: 244640

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:25

    akryl, malířská lepenka, 2008, 46 x 66 cm, sign. PD Richard Augustin 2008, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Helena Vanišová

    Večerní hemžení

    Položka č.: 244641

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:26

    linoryt, akvarel, papír, 1990, 45 x 60 cm, sign. PD HELENA VANIŠOVÁ, rám, vzadu autorský štítek, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Juraj Čorňák

    V podvečer

    Položka č.: 244642

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:27

    olej, plátno, 1974, 50 x 75,5 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 244643

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:28

    akryl, sololit, 49 x 68 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Juraj Čorňák

    Červená vesnice

    Položka č.: 244644

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:29

    olej, plátno, 1974, 48 x 70 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

  • Karel Demel

    Flétna I

    Položka č.: 244645

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:30

    lept, 1997, 51 x 32,5 cm, sign. PD K Demel 97, rám, č. 78/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Valexia (Virginia Alexia Panier)

    (1976)

    Položka č.: 244646

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:31

    akryl, plátno, 40,5 x 40,5 cm, sign. LD Valexia, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Jiří Karmazín

    Dvojice s koněm

    Položka č.: 244647

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:32

  • Bohumír Bob Hochman

    Strážce světla

    Položka č.: 244648

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:33

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Antikvariát Dlážděná, ž…

    Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Ikaros

    Položka č.: 244649

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:34

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. PD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Antikvariát Dlážděná, ž…

  • Bohumír Bob Hochman

    Totem s bílým ohněm

    Položka č.: 244650

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:35

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2015, 30 x 24 cm, sign. PD Bob H 2015, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, špachtlová technika v kaligrafické podobě, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Jiří Veselý

    (1981?)

    Z cyklu Běžci

    Položka č.: 244651

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:36

    akryl, plátno, 55,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Jiří Veselý, blindrám, Antikvariát Dlážděná

  • Markéta Bábková

    (1993)

    Domov

    Položka č.: 244652

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:37

    čárový lept, akvatinta, 2018, 20 x 25 cm, sign. PD M.Bábková, č. 8/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

  • Markéta Bábková

    (1993)

    V divadle

    Položka č.: 244653

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:38

    akvatinta, 2018, 20 x 25 cm, sign. PD M.Bábková, č. 3/15

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Položka č.: 244654

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:39

    serigrafie, 2016, 61 x 88,5 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 1/7, antiqari.at Radhošťská

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Bernie

    Položka č.: 244655

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:00

    serigrafie, 2016, 65,5 x 87,8 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 12/14, antiqari.at Radhošťská

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Čekárna I

    Položka č.: 244656

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:01

    Aktuální cena: 2.700 CZK (97 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha v superpozici

    Položka č.: 244657

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:02

  • Vladimír Větrovský

    LABELLEVERTE

    Položka č.: 244658

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:03

    litografie, 2012, 40 x 59,6 cm, sign. PD Wladimir 12, č. 3/80, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Ptáček

    Položka č.: 244659

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:04

    serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Dívka s náušnicemi

    Položka č.: 244660

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:05

    serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét s brýlemi

    Položka č.: 244661

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:06

    serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Stanislav Diviš

    Houby

    Položka č.: 244662

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:07

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • František Hodonský

    Paprsek

    Položka č.: 244663

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:08

    litografie, 1993, 47,5 x 31,8 cm, sign. PD Hodonský 93, 47/70, nepatrně ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • František Hodonský

    Barevná struktura

    Položka č.: 244664

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (81 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:09

    barevný dřevořez, 2001, 46,5 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, 46/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.250 CZK (81 €)

  • Zdeněk Kindl

    Něžná variace (figurativní krajina)

    Položka č.: 244665

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:10

    monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stopy

    Položka č.: 244666

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:11

    vypalovaný linoryt, 2000, 22,5 x 17,4 cm, sign. PD Miroslav Štolfa 2000, č. 124/200, vydáno jako PF 2001, doplněno dvojlistem s textem Ludvíka Kundery Stopy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)