Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Stavění máje
Položka č.: 281681Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:04
olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Mecenáš
Položka č.: 281682Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:05
olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
Položka č.: 281683Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:06
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
Položka č.: 281684Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:07
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dívka
Položka č.: 281685Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:08
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
Položka č.: 281686Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:09
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladan Kolář
(1978)
Akt
Položka č.: 281687Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:10
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Chava Pressburger
(1930)
Kompozice
Položka č.: 281688Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Gratias Tidi Ago
Položka č.: 281689Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:12
lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Zvláštní ctnosti
Položka č.: 281690Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:13
lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Ex 4
Položka č.: 281691Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:14
lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Egyptské bohyně
Položka č.: 281692Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:15
lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)
Položka č.: 281693Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:16
lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava I
Položka č.: 281694Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:17
monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava II
Položka č.: 281695Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:18
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava III
Položka č.: 281696Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:19
monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava IV
Položka č.: 281697Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:20
monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava V
Položka č.: 281698Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:21
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Gryphon
Položka č.: 281699Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:22
olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Mořský svět
Položka č.: 281700Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:23
lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Motoryba
Položka č.: 281701Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:24
lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Lokomotiva
Položka č.: 281702Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:25
lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Blériot
Položka č.: 281703Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:26
lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Zátiší s automobilem
Položka č.: 281704Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:27
lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Cyklistka
Položka č.: 281705Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:28
lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Zajícova konvička
Položka č.: 281706Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:29
lept, akvatinta, 2002, 46,3 x 54 cm, sign. PD BDušek, č. 4/50, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nissan Engel
(1931-2016)
Printemps (Jaro)
Položka č.: 281707Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:30
lept, 21 x 31,2 cm, sign. PD Nissan Engel, rám, č. 69/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Jelínek
Z cyklu Stoly
Položka č.: 281708Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:31
mezzotinta, 2002, 29,7 x 39,6 cm, sign. PD Jelínek 2002, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Sen lovce
Položka č.: 281709Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:32
lept, mezzotinta, 1992, 21,6 x 15,8 cm, sign. PD Karol Felix 92, č. 29/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Čas her
Položka č.: 281710Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:33
lept, mezzotinta, 1991, 20,7 x 15,8 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 3/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO