Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:18

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:22

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:25

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:26

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:38

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 244996

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:54

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Šašek

    Položka č.: 244997

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:55

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Holubice

    Položka č.: 245000

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:58

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Položka č.: 245001

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:59

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Položka č.: 245002

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:00

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Létající pes

    Položka č.: 245003

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:01

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Položka č.: 245004

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:02

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Položka č.: 245005

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:03

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Položka č.: 245006

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 15:04

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 244802

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:47

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 244803

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:48

    litografie, 31,8 x 53 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled z nábřeží na pražský hrad

    Položka č.: 244804

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:49

    litografie, 33,1 x 48,1 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 239546

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:32

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 233114

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:33

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Položka č.: 230600

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:34

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 245615

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:35

    uhel, papír, 1921, 31,5 x 23,1 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Jaro

    Položka č.: 205147

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:36

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Položka č.: 239272

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:15

    olej, plátno, 192, 56 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Cesta

    Položka č.: 245672

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:16

    olej, lepenka, 15,5 x 12 cm, sign. PD, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dvě dámy v lese

    Položka č.: 245661

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:17

    olej, sololit, 1974, 48 x 50 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 245677

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:21

    tempera, papír, 10 x 14 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jezero

    Položka č.: 245676

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na stráni

    Položka č.: 245674

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:23

    olej, dřevo, 30 x 21 cm, sign. PD F. B. 1947, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Staré zánecké schody

    Položka č.: 245654

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 8,5 x 6 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma s růžemi

    Položka č.: 198368

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:25

    lept, 22 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)