-
Neurčený autor
Svlékající se akt
Položka č.: 254599Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:44
lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 620 CZK (26 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jiří Noha PF 88
Položka č.: 282203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:26
litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:24
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282481Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:25
olej, plátno, 1905, 68,5 x 55,5 cm, ign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282480Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:26
pastel, papír, 32,5 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Květiny ve váze
Položka č.: 282479Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:27
olej, karton, 62,5 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282478Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:28
monotyp, 1964, 40 x 30,5 cm, monogr. PD V. A. 64, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Slunečnice
Položka č.: 282477Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:29
tempera, papír, 46 x 34,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Antika
Položka č.: 282491Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:07
olej, kombinovaná technika, karton, 2001, 35 x 44,5 cm, sign. PD Vas 01, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Horská krajina
Položka č.: 282490Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:08
olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:09
akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:10
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dáma s růžemi
Položka č.: 281810Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:11
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Karlův most
Položka č.: 277091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:26
tuš, papír, 1955, 31 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chrám sv. Mikuláše na Malé straně
Položka č.: 268925Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:27
tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled Pražský hrad a Malou Stranu
Položka č.: 277779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:28
akvarel, tužka, papír, 45 x 59 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 249428Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:29
olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina s poli
Položka č.: 282458Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:26
olej, sololit, 36 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:27
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Meandr řeky
Položka č.: 281912Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:28
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Podzimní krajina
Položka č.: 282459Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:29
olej, sololit, 30 x 44 cm, monogr. PD AK, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní cesta
Položka č.: 281840Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:30
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji lesa
Položka č.: 281837Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:32
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Potok
Položka č.: 281829Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:33
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní krajina
Položka č.: 281827Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:34
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luh
Položka č.: 281844Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:35
akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Břízy
Položka č.: 281843Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:36
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V horách
Položka č.: 274407Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:37
olej, lepenka, 16 x 23,5 cm, monogr. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Mostek
Položka č.: 282511Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:18
akvarel, papír, 26,3 x 19,5 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO