• Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 18:00

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 21 x 28 cm, rám, přiložen katalog z výstavy Krtek 60, která proběhla v Galerii Vltavín v prosinci a lednu 2017/2018, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské …

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • František Hubatka

    Mimozemšťan

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:00

    pastel, papír, 2005, 70 x 50 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Hubatka

    Letní stíny

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:01

    akryl, plátno, 95 x 69 cm, sign. PD Hubatka, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • František Hubatka

    Zpívající zajíc

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:02

    olej, plátno, 80 x 64,5 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • František Hubatka

    Jevišovický dvorek

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:03

    pastel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. PD Hubatka 2005

  • František Hubatka

    Co je v kukuřici

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:04

    olej, plátno, 80 x 60 cm, sign. LN Hubatka

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • František Hubatka

    Letní Bouřky II

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:06

    pastel, papír, 65 x 50 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Hubatka

    Petr a Pavel v Olomouci

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:07

    olej, plátno, 75 x 90 cm, sign. LN Hubatka

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • František Hubatka

    Cibulkové prdění

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:08

    olej, plátno, 2005, 90 x 105 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

  • František Hubatka

    Pozorování démona

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:09

    olej, plátno, 2005, 80 x 65 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • František Hubatka

    Přejetá kočka

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:10

    olej, sololit, 68 x 86 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • František Hubatka

    Odrazy

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:11

    olej, plátno, 85 x 60 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • František Hubatka

    Podivné choutky starého paviána

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:12

    olej, plátno, 90 x 70 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • František Hubatka

    Letní stíny

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:13

    akryl, plátno, 2005, 85 x 70 cm, sign. LD Hubatka 2005, rám

  • František Hubatka

    Slepý anděl

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:15

    olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

  • František Hubatka

    V zajetí světla

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:16

    olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • František Hubatka

    Chlapec s hlavou na stranu

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:17

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • František Hubatka

    Chronický cvrček aneb podivuhodné přátelství Johna Lennona

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 10.200 CZK (408 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:18

    olej, plátno, 90 x 80 cm, sign. LN Hubatka

    Aktuální cena: 10.200 CZK (408 €)

  • František Hubatka

    Kosmická operace

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 7.700 CZK (308 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:19

    Aktuální cena: 7.700 CZK (308 €)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:00

    pastel, papír, 1977, 21 x 17 cm, sign. PD R. Hliněnský 1977, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:01

    pastel, papír, 1978, 27 x 18 cm, sign. vzadu Rob. Hliněnský 78, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:02

    pastel, papír, 1978, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD R. Hliněnský 78, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Stanislav Podhrázský

    (1920-1999)

    Sedící akt

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:03

    tužka, papír, 1999, 40,5 x 32 cm, sign. PD S. Podhrázský 1999, rám, žák prof. F. Tichého, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • František Hodonský

    Plovoucí rostliny

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:04

    olej, plátno, 1985, 89,5 x 119,5 cm, sign. PD Hodonský 85, rám, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Nedosažitelná

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:05

    koláž, papír, 1965, 30,5 x 23,5 cm, sign. DU Hampl, vzadu přípis autora Nedosažitelná 1965, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Synagoga

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:06

    koláž, papír, 1966, 60 x 49 cm, sign. DU Jos. Hampl 66, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Golem

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:07

    koláž, papír, 1966, 60,5 x 46 cm, sign. DU Jos. Hampl 66, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Z cyklu Dopisy mně

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:08

    šitá koláž, papír, 1990, 58 x 40 cm, sign. DU Hampl 90, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Kubismus

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:09

    olej, plátno, 2004, 85,5 x 101 cm, sign. PD I. Ouhel 04, lišta, vzadu na blind rámu popsáno, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Koule

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:10

    olej, plátno, 1998, 45 x 40 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)