Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

  • Adamec

    Dívky v krojích

    Položka č.: 1575

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:00

    akvarel, karton, 1941, 21,5 x 30 cm, sign. LD Adamec 1941, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Krajina se zříceninou hradu (Rabštejn?)

    Položka č.: 1504

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:01

    olej, sololit, 32 x 41,8 cm, monogr. LD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Jizbice

    Položka č.: 1535

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:02

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    V Jizerských horách

    Položka č.: 1513

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:03

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Po dešti na horách

    Položka č.: 1506

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:04

    olej, sololit, 1983, 50 x 70 cm, sign. PD Borecký 83, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Oldřich Michael Brož

    (1908-1995)

    Sluneční den

    Položka č.: 1507

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:05

    akvarel, papír, 38 x 78 cm, sign. LD O. M. Brož, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha, člen Sdružení pražských výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    Položka č.: 1551

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:06

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Vincenc Hehl

    (1901-1977)

    V lese

    Položka č.: 1603

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:07

    inkoust, papír, 12,2 x 18 cm, sign. PD Hehl, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Hlaváček

    (1894-?)

    Studie v Erbenově Pokladu

    Položka č.: 1588

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:08

    uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD J. Hlaváček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Krattnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Jaroslav Horký

    (1914-1985)

    Plující mraky

    Položka č.: 1502

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:09

    tempera, karton, 1965, 30 x 64,5 cm, sign. LD Horký 65, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Huspeka

    Na vesnici

    Položka č.: 1559

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:10

    olej, sololit, 1954, 44,5 x 58 cm, sign. PD 54, rám, na rámu oděrky a černé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Alois Janeček - Pardubský

    (1894-1974)

    Horská krajina

    Položka č.: 1536

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:11

    olej, plátno, 56 x 69 cm, sign. LD A. Janeček - Pardubský, rám, malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. A. Schumanna na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 401 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • J. K. Jelínek

    Studené u Jílového (Jarní nálada)

    Položka č.: 1524

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:12

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Pohled na kostelík

    Položka č.: 1496

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:13

    akvarel, papír, 1962, 41 x 28 cm, sign. LD Jüngling IX. 62, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Klinder

    Kladenský cvičák

    Položka č.: 1538

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:14

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    U vody

    Položka č.: 1531

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:15

    lept, 21 x 31,5 cm, sign. PD Knobloch, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Jan Žižka z Trocnova

    Položka č.: 1579

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:16

    kolorovaná litografie, 1946, 22 x 15 cm, sign. PD Quido Roman Kocián 1946, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Václav Kořínek

    (1912)

    Na břehu řeky

    Položka č.: 1495

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:17

    tempera, sololit, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD V. Kořínek, rám, v levé dolní části na malbě škrábanec (24 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Lieslera, V. Tittelbacha a V. Sychry

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • J. Kuranda

    Záliv

    Položka č.: 1614

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:19

    olej, malířská lepenka, 1928, 35,5 x 49 cm, sign. PD J. Kuranda 1928, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    České středohoří

    Položka č.: 1539

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:20

    akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    Položka č.: 1505

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:21

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Velká Deštná - Orlické hory

    Položka č.: 1577

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:22

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Neurčený

    Sušení prádla

    Položka č.: 1555

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:23

    olej, plátno, 32,5 x 56,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

    Před bouřkou

    Položka č.: 1576

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:25

    Aktuální cena: 501 CZK (19 €)

    Chalupy na samotě

    Položka č.: 1553

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:26

    olej, karton, 1975, 50 x 70 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 1537

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:28

    olej, karton, 52 x 36,5 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 1562

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:29

    olej, karton, 48,5 x 70 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

    Položka č.: 1529

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:30

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Der Bazar

    Položka č.: 1516

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:31

    kolorovaný dřevoryt, 34,8 x 49 cm, značeno LD nečitelně, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    Jaro

    Položka č.: 1498

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:32

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)