Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, olej, plátno, 2011, 121 x 101 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)