-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Odpočinek
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:02
lept, 1924, 34 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger 1924, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Simon Dittrich
(1940)
Květina
Položka č.: 441Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:03
lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Simon Dittrich
(1940)
Bubeník
Položka č.: 442Vyvolávací cena: 340 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:04
lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.
Aktuální cena: 340 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Simon Dittrich
(1940)
Astronom
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:05
lept, 1978, 39,5 x 31 cm, sign. PD S. Dittrich 78, E. A.
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Rybáři
Položka č.: 445Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:07
glazovaná keramika, 1996, 44 x 42 cm, keramika připevněná šroubama na dřevotřískovou desku a rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Doležal
(1932)
Kafka
Položka č.: 446Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:08
kombinovaná kresba, 1993, 43 x 28 cm, sign. PD Vladimír Doležal, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Doležal
(1898-1978)
Vesnická krajina
Položka č.: 447Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:09
olej, karton, 40 x 50,5 cm, sign. PD Doležal, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 448Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:10
litografie, 16,9 x 23 cm, signatura vzadu, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Psí příběhy
Položka č.: 449Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:11
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 450Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:12
bromostříbrná fotografie, 28,3 x 39 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy
Položka č.: 451Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 37 x 27,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Drábková
(1969)
Arunačala
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:14
zlatá barva, indický ruční papír, 2013, 82 x 60 cm, PD Renáta
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dudek
(1954)
Seriál beze slov
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:15
lept, 1994, 45 x 33,5 cm, sign. PD Dudek 94, č. 7/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Duchoň
(1929)
Majáky básníků
Položka č.: 454Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:16
barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Kompozice
Položka č.: 456Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:18
litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Kompozice II
Položka č.: 457Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:19
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Elšík
(1955)
Dívka
Položka č.: 458Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:20
tuš, pastel, papír, 2022, 69 x 49 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2022, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Elšík
(1955)
Dívka
Položka č.: 459Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:21
linoryt, 2023, 36.6 x 26.2 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2023, rám, č 6/28, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912-1992)
Dívka
Položka č.: 460Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:22
dřevoryt, 41,5 x 29,5 cm, sign. UD F. Emler, rám, František Emler byl český malíř, kreslíř, grafik, ilustrátor a scénograf. Studoval na AVU v Praze a později pokračoval ve studiu v Římě a Paříži. Jeho díla jsou součástí sbírek Národní galerie a GHMP. Získal několik prestižních cen v Itálii a Fran…
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Valentin Alexandrovič Fadějev
(1911-1990)
Taškent
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:23
olej, plátno, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD a na zadní straně, na zadní straně popsáno azbukou: Fadeev 81, V starom gorode, štítek taškentského uměleckého kombinátu Rassom s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel K. Farský
(1880-1927)
Kupky sena
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:24
olej, papír, 29,5 x 43,5 cm, sign. LD K. Farský, rám, na papírové paspartě na dvou místech skvrny, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Forsterová
(1958)
Kontemplace
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:28
plátno, pastel, 2023, 70 x 60 cm, sign. PD Forsterová 2023, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Franče
(1928-2007)
Kompozice
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:29
lept, 1991, 40,7 x 31 cm, sign. PD M. Franče 91, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ keramické v Karlových Varech, poté žák prof. K. Lidického, C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen skupiny P 89
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolph Frohner
(1934-2007)
Der Frauenmann - Die MannFrau
Položka č.: 468Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:30
lept, 1993, 66 x 49 cm, sign. PD A. Frohner 93, zkušebný tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Gabriel
(1891-1963)
Praha intimní
Položka č.: 469Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:31
bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Gabriel
(1902-1970)
Zátiší
Položka č.: 470Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:32
olej, karton, 1940, 41,5 x 69 cm, sign. PN JGabriel 40, rám, na zadní straně útržek původního štítku se jménem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Maka na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wilhelm Gause
(1853-1916)
Zum Abert Carlsbad
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:33
fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Christo Gergov
(1953)
Karlův most
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:34
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, sign. PD Gergov, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Panna
Položka č.: 473Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:35
akvatinta, lept, 65 x 49,5 cm, sign. PD I. Glaserová, č. 14/120, při okrajích ohmataný papír, rohy ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Kolotoč
Položka č.: 474Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:36
lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, ohnutý pravý dolní roh, zašpiněné okraje, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO