• Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Odpočinek

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:02

    lept, 1924, 34 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger 1924, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Květina

    Položka č.: 441

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:03

    lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Bubeník

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 340 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:04

    lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.

    Aktuální cena: 340 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Astronom

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:05

    lept, 1978, 39,5 x 31 cm, sign. PD S. Dittrich 78, E. A.

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Dobiáš ml.

    (1929-2001)

    Rybáři

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:07

    glazovaná keramika, 1996, 44 x 42 cm, keramika připevněná šroubama na dřevotřískovou desku a rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Doležal

    (1932)

    Kafka

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:08

    kombinovaná kresba, 1993, 43 x 28 cm, sign. PD Vladimír Doležal, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Doležal

    (1898-1978)

    Vesnická krajina

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:09

    olej, karton, 40 x 50,5 cm, sign. PD Doležal, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:10

    litografie, 16,9 x 23 cm, signatura vzadu, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Psí příběhy

    Položka č.: 449

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:11

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 450

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:12

    bromostříbrná fotografie, 28,3 x 39 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 451

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:13

    bromostříbrná fotografie, 37 x 27,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Drábková

    (1969)

    Arunačala

    Položka č.: 452

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:14

    zlatá barva, indický ruční papír, 2013, 82 x 60 cm, PD Renáta

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dudek

    (1954)

    Seriál beze slov

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:15

    lept, 1994, 45 x 33,5 cm, sign. PD Dudek 94, č. 7/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Duchoň

    (1929)

    Majáky básníků

    Položka č.: 454

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:16

    barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Kompozice

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:18

    litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Kompozice II

    Položka č.: 457

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:19

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Elšík

    (1955)

    Dívka

    Položka č.: 458

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:20

    tuš, pastel, papír, 2022, 69 x 49 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2022, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Elšík

    (1955)

    Dívka

    Položka č.: 459

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:21

    linoryt, 2023, 36.6 x 26.2 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2023, rám, č 6/28, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912-1992)

    Dívka

    Položka č.: 460

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:22

    dřevoryt, 41,5 x 29,5 cm, sign. UD F. Emler, rám, František Emler byl český malíř, kreslíř, grafik, ilustrátor a scénograf. Studoval na AVU v Praze a později pokračoval ve studiu v Římě a Paříži. Jeho díla jsou součástí sbírek Národní galerie a GHMP. Získal několik prestižních cen v Itálii a Fran…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Valentin Alexandrovič Fadějev

    (1911-1990)

    Taškent

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:23

    olej, plátno, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD a na zadní straně, na zadní straně popsáno azbukou: Fadeev 81, V starom gorode, štítek taškentského uměleckého kombinátu Rassom s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel K. Farský

    (1880-1927)

    Kupky sena

    Položka č.: 462

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:24

    olej, papír, 29,5 x 43,5 cm, sign. LD K. Farský, rám, na papírové paspartě na dvou místech skvrny, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Kontemplace

    Položka č.: 466

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:28

    plátno, pastel, 2023, 70 x 60 cm, sign. PD Forsterová 2023, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Franče

    (1928-2007)

    Kompozice

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:29

    lept, 1991, 40,7 x 31 cm, sign. PD M. Franče 91, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ keramické v Karlových Varech, poté žák prof. K. Lidického, C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen skupiny P 89

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolph Frohner

    (1934-2007)

    Der Frauenmann - Die MannFrau

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:30

    lept, 1993, 66 x 49 cm, sign. PD A. Frohner 93, zkušebný tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Praha intimní

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:31

    bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Gabriel

    (1902-1970)

    Zátiší

    Položka č.: 470

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:32

    olej, karton, 1940, 41,5 x 69 cm, sign. PN JGabriel 40, rám, na zadní straně útržek původního štítku se jménem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Maka na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Zum Abert Carlsbad

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:33

    fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Christo Gergov

    (1953)

    Karlův most

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:34

    olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, sign. PD Gergov, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Panna

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:35

    akvatinta, lept, 65 x 49,5 cm, sign. PD I. Glaserová, č. 14/120, při okrajích ohmataný papír, rohy ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Kolotoč

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:36

    lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, ohnutý pravý dolní roh, zašpiněné okraje, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook