Andrea Forsterová

Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Věnuje se malbě, grafice, návrhům vitráží. Spolupracuje s architekty (Milunić, Hančl). Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Galerie XXL, Senát ČR, Jeruzalém, Tripolis, Mnichov aj.) Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium.

  • Andrea Forsterová

    Lov

    Položka č.: 223566

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 18:09

    litografie, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, č. 30/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Andrea Forsterová

    Poslední večeře v MC Donald´s

    Položka č.: 240063

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 18:15

    litografie, 2006, 27 x 15 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, č. 43/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.450 CZK (61 €)

  • Andrea Forsterová

    Epizody

    Položka č.: 269487

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 18:56

    litografie, 2007, 20 x 29 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2007, č. 9/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)