-
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:49
bromostříbrná fotografie, 27,2 x 37 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Moje rodné Vršovice
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:48
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27,3 cm, sign. vzadu František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:47
bromostříbrná fotografie, 37,1 x 27,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Dalmatin a běžec
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:46
bromostříbrná fotografie, 37,4 x 27 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
V zahradní restauraci
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:44
bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž se psem
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:43
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Momentka
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:42
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Ležící akt
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 18:56
olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
-
Jiří Suchý
(1931)
Zloděj
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:19
litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:16
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tabacco Road
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:52
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Kafe avantgard
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:50
litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Igor Grimmich
(1979)
Prudká vášeň
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:33
litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Intimissimo
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:29
litografie, 16,2 x 5,3 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 36/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Cyklošnek
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:28
litografie, 9 x 11,7 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 15/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Cofee time
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:27
litografie, 15 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 11/65, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Grand Café de Pisa
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:26
litografie, 14 x 9,7 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 42/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Anděl s paragrafy
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:24
litografie, 25,2 x 19 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 21/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Petr Pastrňák
(1962)
V letu
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:22
litografie, 2014, 26,5 x 22,5 cm, sign. PD Pastrňák 2014, žák prof. M. Knížáka, M. Bielického a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Marie Štumpfová
(1984)
Patricie a Táňa
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:29
čtyrbarevná serigrafie, 2021, 63 x 43 cm, sign. PD Štumpfová 2021, č. 27/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Tomáš Císařovský
(1962)
Sami sobě II.
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:17
litografie, 2019, 30,5 x 42,6 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 22/30, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1968)
Cadillac
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:08
litografie, 2011, 10 x 32,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 78/100
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
V úplňku
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:26
litografie, 2009, 26 x 30 cm, sign. PD J. Valečka, č. 4/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Lampionová slavnost
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:19
litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Řeka
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:03
litografie, 2013, 18,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Měsíc nad městem
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:02
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:39
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 127/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
O zánětu okostice I
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
tuš, papír, 1929, 30 x 21,5 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK
-
Karel Chaba
(1925)
Vltava
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 220.000 CZK (9.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2000, 89 x 69 cm, sign. PD Chaba, rám, Karel Chaba byl nevšedním, solitérním tvůrcem, který ke svému uměleckému výrazu dospěl sám, bez akademického školení. Přesto mají jeho díla nezaměnitelný, originální rukopis, kterým poutá pozornost i současné generace. Je to kvůli lyrické básnivos…
Aktuální cena: 220.000 CZK (9.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 260 000 - 300 000 CZK