• Oldřich Jelínek

    Start vzducholodi

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:00

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • Kamil Lhoták

    Vzducholoď (P.F. 85)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:01

    litografie, 1984, 10 x 14,5 cm, sign. DU K. Lhoták, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Kamil Lhoták

    Královna květin/Auto a jeho podobenství

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:02

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Milan Bauer

    Zabal si a poleť

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:03

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Milan Bauer

    Balón

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:04

    lept, 22,2 x 14 cm, sign. DU BauerMilan, č. 88/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cavalier

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:05

    litografie, 25,1 x 37,1 cm, č. 85/140

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Dívka a blimp

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:06

    litografie, 2016, 37 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 46/60

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář I

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:07

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Adnerlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (278 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:08

  • Milan Bauer

    Motocykl Ferdinanda Gramatiky

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:09

    ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.700 CZK (212 €)

  • Milan Bauer

    Parní pomník

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:10

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Milan Bauer

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:11

    lept, 24,3 x 30,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 49/100, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Milan Bauer

    Lokomotiva I

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:12

    lept, 22,7 x 24,8 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Milan Bauer

    Tatra

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:13

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Milan Bauer

    Výlet s párou

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:14

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Milan Bauer

    Veterán

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:15

  • Tomáš Bím

    Červená pramice

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (219 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:16

    litografie, 2012, 31,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 59/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.900 CZK (219 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Košicko - Bohumínská

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:17

    litografie, 1986, 14,5 x 40 cm, sign. PD Jiří Bouda 90, 129/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Stoosma

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:18

    litografie, 1991, 14,4 x 39,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 91, 106/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Velký bejček

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:19

    litografie, 2009, 14,6 x 27,6 cm, sign. PD Jiří Bouda 09, 51/170, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Torpédo

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:20

    litografie, 1990, 14,5 x 28 cm, sign. PD Jiří Bouda 90, 132/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Sobotka

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:21

    litografie, 2005, 15 x 25,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, 139/170, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Martin Bouda

    Bílý automobil

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:22

    litografie, 2009, 9,2 x 19,4 cm, sign. PD M. Bouda 09, 99/100, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zuzana Dvorská-Šípová

    Motorka

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:23

    litografie, 2018, 50 x 63 cm, sign. DP ZuzanaDvorskáŠípová, rám, č. 35/60

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:24

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Devatenáctka

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:25

    autorizovaný C-print , 1948, 16,4 x 21,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Fiakr

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:26

    autorizovaný C-print , 1949, 23,3 x 17,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ivan Kováčik

    A special world bicycle

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:27

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Ivan Kováčik

    A special shooting bicycle

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:28

    litografie, 1999, 31 x 45,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 22/28

  • Kamil Lhoták

    Americký automobil

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:29