• Kamil Lhoták

    Zelené auto

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:30

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 16 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Kamil Lhoták

    Červené auto

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:31

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Kamil Lhoták

    Vláček

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:32

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Kamil Lhoták

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták) modrá varianta

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:33

    serigrafie, 9,7 x 6,7 cm, značeno PD K. Lhoták, původně vlepeno v knize, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták) černá varianta

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Ptáček

    Britten U.S.A

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:35

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • Petr Ptáček

    Cisterna

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:36

    litografie, 2018, 25 x 43 cm, sign. PD Petr Ptáček 2018, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cyklus Porsche (4 ks)

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:37

    litografie, 2011, 4krát 9,3 x 16 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 52/100, 67/100, 76/100,56/100

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Mona Motor

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:38

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Sphinx Benzin

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:39

    litografie, 2018, 22,5 x 41,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2018, č. 58/70

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Plechovky 1

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:40

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Plechovky 2

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:41

    litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 36/70

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Plechovky 3

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:42

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Vespa

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:43

    litografie, 2015, 35,2 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2015, č. 15/60

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Dvě pumpy

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:44

    litografie, 2019, 25,1 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 28/80

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Dodge Airflow

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:45

    litografie, 2019, 18 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 54/80

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Na nádraží

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:46

    litografie, 2016, 29 x 42,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 42/60

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Erotický diptych

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:47

    litografie, 2007, 20,5 x 44 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007 a DU V. Zapadlík, č. 1/150, diptych P. Ptáčka a V. Zapadlíka, jediná litografie Václava Zapadlíka

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Petr Ptáček

    Motorka

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:48

    litografie, 2012, 20,5 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    VW - T1

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:49

    litografie, 2011, 18 x 30,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č.43/80

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Žena a pumpař

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:50

    litografie, 2006, 15,1 x 19,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cord - Rekordní jízda

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:51

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cadillac

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:52

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Bittern

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:53

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Ven

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:54

    litografie, 2019, 19 x 13 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 3/80

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Bugatti

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:55

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    L & K

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:56

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Blue Bird

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:57

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Nokturno

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:58

    litografie, 2019, 9,3 x 23,9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 23/80

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    N.Y. Central

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 06. 08. 2020 18:59

    litografie, 2012, 11,5 x 20,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 49/80

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu