• Milan Erazim

    Šance no. 1

    Položka č.: 244690

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:35

    litografie, 1992, 39 x 33,1 cm, sign. PD M. Erazim 92, 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Rostislav Novák

    Měsíční noc

    Položka č.: 244692

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:37

    serigrafie, 1994, 82,7 x 58 cm, sign. PD Rostislav Novák 94, 2/5, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masopust

    Položka č.: 244693

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:38

  • Roman Karpaš

    Katedrála Gotika II.

    Položka č.: 244694

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:39

    lept, kombinovaná technika, papír, 1994, 74,5 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 94, 3/20, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Karel Benetka

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 244695

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:40

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Věn…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 244696

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:41

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Vě…

  • Milan Bauer

    Jonášova velryba

    Položka č.: 244697

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:42

    lept, 17,2 x 24 cm, sign. DU Milan Bauer, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Jiří (Georg) Dokoupil

    Uprchlíci

    Položka č.: 244698

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:43

    giclee tisk, 48 x 38 cm, sign. PD Dokoupil, 45748, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová-Roubičková

    Vylité myši

    Položka č.: 244699

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:44

    lept, 24,7 x 16 cm, sign. DU Michaela Lesařová-Roubičková, č. 60/78, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Aleš Lamr

    Hořící keř

    Položka č.: 244700

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:45

    litografie, 1991, 37 x 26,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, pasparta, 37/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Miroslav Houšť

    Mariánské Lázně

    Položka č.: 244701

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:46

    litografie, 26,6 x 21,2 cm, sign. PD Mir. Houšť, 49/90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Jana Kadlecová

    Strom

    Položka č.: 244702

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:47

    akvatinta, 1983/89, 49 x 39,5 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1983/89, 40/60, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Róna

    Rodina před myslivnou

    Položka č.: 244703

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:48

    lept, 1982, 20,5 x 26,5 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.200 CZK (150 €)

  • Jaroslav Róna

    Pokoj s černou stěnou

    Položka č.: 244704

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:49

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Michal Singer

    Pestrý

    Položka č.: 244705

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:50

    2x litografie, 2009, 49,3 x 34,4 cm, obě sign. DU Singer 09, 75/100, 83/100, Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze

  • Antonín Střížek

    Na sever severozápadní linkou

    Položka č.: 244706

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:51

    litografie, 2007, 41 x 60 cm, sign. PD Antonín Střížek 2007, 19/55, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

  • Ivan Komárek

    Anděl

    Položka č.: 244707

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:52

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

  • Věra Kotasová

    (1961)

    Atol II.

    Položka č.: 244708

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:53

    linoryt, 1995, 47,4 x 42 cm, sign. DU V. Kotasová 95, 21/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Husy

    Položka č.: 244709

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:54

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Lucie Raškovová

    (1970)

    Polosvěty I.

    Položka č.: 244710

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:55

    lept, 1995, 39,3 x 29,6 cm, sign. PD Lucie Raškovová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Šalamouna na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Martin Kellenberger

    Mapa prímorského mesta

    Položka č.: 244711

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:56

    litografie, 1986, 30 x 42 cm, sign. PD M. Kellenberg 1986, rám, a.v., na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

  • Martin Kellenberger

    Koniec leta

    Položka č.: 244712

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:57

  • František Matoušek

    (1967)

    Opera v Sydney

    Položka č.: 244713

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:58

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Martin Velíšek

    (1968)

    Kočárky

    Položka č.: 244714

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:59

    lept, 2009, 33 x 48 cm, sign. PD Martin Velíšek 2009, 7/15, Antikvariát Dlážděná

  • MICL

    (1969)

    Bílá kráva a labuť u jezera

    Položka č.: 244715

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:00

    litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

  • MICL

    (1969)

    Špačci

    Položka č.: 244716

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:01

    litografie, 2018, 36 x 46,3 cm, sign. PD Micl 18, rám, 57/70, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Zátiší přežití

    Položka č.: 244717

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:02

    litografie, 2018, 40 x 46,5 cm, sign. PD Rapant 2018, 37/75

  • Michal Škapa

    (1978)

    Položka č.: 244718

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:03

    litografie, 2018, 46,5 x 40 cm, sign. PD Michal Škapa 2018

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě I

    Položka č.: 244719

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:04

    litografie, 2019, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Tomáš Císařovský, studium na AVU v Praze

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě III

    Položka č.: 244720

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:05

    litografie, 2019, 30,5 x 42,7 cm, sign. PD Tomáš Císařovský, 24/30, studium na AVU v Praze