• Milada Poliánová

    Položka č.: 139336

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:00

    olej, sololit, 2000, 46 x 55 cm, sign. vzadu M. Poliánová, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    Položka č.: 139589

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:01

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ve stodole

    Položka č.: 163489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:02

    litografie, 37 x 48,3 cm, sign. PD Fr. Ronovský, pasparta, č. 42/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Stromy v květu

    Položka č.: 177663

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (233 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:03

    olej, karton, 1960, 97 x 68 cm, sign. LD Pecháček 60, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 6.500 CZK (233 €)

  • T. Majdl

    Květinové zátiší

    Položka č.: 177919

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (118 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:04

    Aktuální cena: 3.300 CZK (118 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:05

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Portrét Dr. Z. Lodina

    Položka č.: 179058

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:06

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:07

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:08

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Hrozny

    Položka č.: 187767

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:09

    suchá jehla, 1978, 18 x 17,2 cm, sign. PD Olga Čechová 1978, č. 2/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků …

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Žena u studny

    Položka č.: 187858

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:10

    serigrafie, 1978, 18 x 10,5 cm, sign. DU L.J. Kašpar, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jiří Mika

    Ležící akt a láhev

    Položka č.: 187932

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:11

    lept, 1978, 13,3 x 11,2 cm, sign. PD Jiří Mika 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Michael Pichl

    Víno - žena

    Položka č.: 187989

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:12

    litografie, 1978, 28 x 22,3 cm, sign. PD Michael Pichl 1978, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Mělník

    Položka č.: 187997

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:13

    serigrafie, 1978, 25 x 19,5 cm, monogr. PD KP 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Břetislav Slováček

    Položka č.: 188035

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:14

    dřevoryt, 1978, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD B. Slováček 78, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Daniel Sodoma

    Láhev a sklenka červeného

    Položka č.: 188036

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:15

    litografie, 1978, 25,3 x 18,7 cm, sign. PD Daniel Sodoma 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Vinná réva

    Položka č.: 188038

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:16

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Položka č.: 188052

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:17

    kombinovaná technika, 1978, 27 x 19,8 cm, sign. PD M. Stuchlík 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Vratislav Ševčík

    Přípitek

    Položka č.: 188072

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:18

    litografie, 1978, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Ševčík 1978, č. 19/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rytíř

    Položka č.: 188090

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:19

    litografie, 1978, 29,5 x 20 cm, sign. PD K. Toman 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Martin Wielgus

    Položka č.: 188139

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:20

    serigrafie, 1978, 24,5 x 41,5 cm, sign. LD Martin Wielgus 78, č. 2/90, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, poté žák A. Fišárka na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Pavel Roučka

    Maska

    Položka č.: 191492

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:21

    litografie, 53,5 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, rám, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    Položka č.: 196187

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:22

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, sign. PD F. Bílek, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Děti

    Položka č.: 196189

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:23

    dřevoryt, 12 x 12 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    J.V. Sládek

    Položka č.: 196191

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:24

    dřevoryt, 15,2 x 12,5 cm, monogr. PD F. B, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Kázání

    Položka č.: 196192

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:25

    dřevoryt, 7,5 x 12,7 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Surovost válek

    Položka č.: 196196

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:26

    dřevoryt, 6,5 x 6,8 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Praotec Čech

    Položka č.: 196197

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:27

    dřevoryt, 12,3 x 8,3 cm, monogr. PD F. B, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Knihovna J.D.

    Položka č.: 196200

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:28

    dřevoryt, 12,2 x 7,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Také prokletý!

    Položka č.: 196203

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:29

    dřevoryt, 6,9 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)