• Josef Čapek

    (1887-1945)

    Veselý rok

    Položka č.: 245799

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:00

    litoofset, 1949, 18 x 22 cm, značeno v tisku Josef Čapek, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • M. Drábková

    Studie dívky (pocta A. Rodinovi)

    Položka č.: 234274

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:01

    tuš, papír, 1977, 50,5 x 44 cm, sign. PD M. Drábková 1977

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Drábková

    Studie dívky zezadu

    Položka č.: 234273

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:02

    tuš, papír, 1977, 45 x 62,5 cm, sign. PD M. Drábková 1977

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alžběta Hanzlová

    (1978)

    Baroko

    Položka č.: 245815

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:03

    dřevoryt, 10 x 14 cm, sign. PD Hanzlová, rám, 146/200, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Hruška

    Rytíř

    Položka č.: 245818

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:04

    litografie, 9 x 6 cm, sign. PD K. Hruška 82, pasparta, 61/120, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Jezdec na býku

    Položka č.: 244250

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:05

    lept, akvatina, 21 x 27,3 cm, sign. DU O. Jelínek, rám, 51/70, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Helena Konstantinová

    Květ

    Položka č.: 245812

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:06

    litografie, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Karlův most

    Položka č.: 245814

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:07

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Salač

    Děvčátko s husami

    Položka č.: 245820

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:08

    tisk, 15,5 x 20,5 cm, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    William Shakespeare

    Položka č.: 245819

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:09

    akvatinta, 10,8 x 8 cm, sign. PD P. Šimon, rám, pravo dole skvrnka na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Don Q.

    The Head

    Položka č.: 234286

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:10

    suchý pastel, papír, 2012, 40,7 x 28,6 cm, sign. PD Q 2012, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Don Q.

    Our Freedom

    Položka č.: 234285

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:11

    suchý pastel, papír, 2011, 42 x 29,7 cm, sign. PD Q 2011, Antikvariát Dlážděná

  • Don Q.

    The Bird

    Položka č.: 234284

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:12

  • Don Q.

    The Woman

    Položka č.: 234283

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:13

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Hluboká

    Položka č.: 245832

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:14

    glazovaná keramika, 10,5 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Karlštejn

    Položka č.: 245831

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245830

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:16

    glazovaná keramika, 10,5 x 10,5 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Sala terrena ve Valdštejnské zahradě

    Položka č.: 245829

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:17

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Položka č.: 245828

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:18

    glazovaná keramika, 10,5 x 10,5 cm, značeno na zadní straně Fencl, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Flora fauna II.

    Položka č.: 189682

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:20

    tempera, malířské lepenka, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD Liboš, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Flora fauna

    Položka č.: 189681

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:21

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vlasta Matoušová

    Brouk

    Položka č.: 245771

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:22

    suchá jehla, 1984, 6 x 8,2 cm, sign. PD V. Matoušová, 16/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Barbadoský rum

    Položka č.: 226690

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:23

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Dvě tváře

    Položka č.: 226689

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:24

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Vlčí máky

    Položka č.: 226688

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:25

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Soused

    Položka č.: 194381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:26

    akvarel, pastel, papír, 21 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 194380

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:27

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Mikšík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Číslo účtu

    Položka č.: 194379

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:28

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Búh domácího proudění

    Položka č.: 194378

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:29

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Dítko mezi horami

    Položka č.: 245780

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:30

    lept, 1996, 8,5 x 7,4 cm, sign. PD AP, 19/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)