• Jiří Novotný

    Večer

    Položka č.: 185391

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:46

    litografie, 1991, 69 x 53 cm, sign. PD Jiří Novotný 91, č. 10/30, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Mugga Mugga

    Položka č.: 185399

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:47

    linoryt, 1996, 46,5 x 80 cm, č. 2/4

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ptáci

    Položka č.: 185400

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:48

    linoryt, 1995, 40 x 74 cm, sign. PD Laštuvková 1995, č. 4/5

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Včela

    Položka č.: 185402

    Vyvolávací cena: 2.950 CZK (106 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:49

    linoryt, 1994, 66 x 65 cm, sign. Wildová 94, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.950 CZK (106 €)

  • Michaela Kyselová

    Sestřička dává poslední záchranu

    Položka č.: 185403

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:50

    litografie, 2005, 32 x 48 cm, sign. PD Micheala Kyselová, č. 4/7

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Ladislav Kuklík

    Doteky

    Položka č.: 185405

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (268 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:51

    kombinovaná technika, 2000, 59,5 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 35/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (268 €)

  • Zdena Marschalová

    Sedící dívky II

    Položka č.: 185408

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (193 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:52

    akvarel, tuš, papír, 45 x 67 cm, sign. LD Maschalová

    Aktuální cena: 5.400 CZK (193 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Keře

    Položka č.: 185409

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:53

    linoryt, 1996, 42 x 80 cm, sign. PD Laštuvková 1996, č. 4/4

  • Pavel Novák

    Ztracené iluze

    Položka č.: 185410

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:54

    lept, 1990, 48,5 x 35 cm, sign. PD Pavel Novák 90, č. 16/30, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Zdeňka Hušková

    Položka č.: 185425

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:55

    linoryt, 2007, 29,7 x 42 cm, sign. PD Z. Hušková 2007, č. 5/7

  • Zdeňka Hušková

    Na přehlídce

    Položka č.: 185426

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:56

    sítotisk, 2002, 39 x 27,5 cm, sign. PD Z. Hušková 2002, č. 8/11

    Aktuální cena: 2.900 CZK (104 €)

  • Zdeňka Hušková

    Hledání potravy

    Položka č.: 185427

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:57

    sítotisk, 2002, 41,2 x 28,3 cm, sing. PD Z. Hušková 2002, č. 6/11

  • Zdeňka Hušková

    Mikouš

    Položka č.: 185428

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:58

    sítotisk, 2002, 28 x 38,7 cm, sign. PD Z. Hušková 2002, č. 4/12

  • Zdeňka Hušková

    Stále ještě prostupný interiér

    Položka č.: 185429

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:59

    linoryt, 2011, 39,5 x 56 cm, sign. PD Z. Hušková 2001, č. 1/1

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

  • Zdeňka Hušková

    Dvojice

    Položka č.: 185430

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:00

    sítotisk, 2002, 48,5 x70 cm, sing. PD Z. Hušková 2002, č. 4/9

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

  • Zdeňka Hušková

    Prales

    Položka č.: 185431

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:01

    linoryt, 2007, 55 x 70,5 cm, sign. PD Z. Hušková 2007, č. 5/9

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

  • Jana Bergerová

    SV. Vojtěch

    Položka č.: 187269

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:02

    lept, 1997, 21,5 x 12,5 cm, sign. PDJana Bergerová 97, autorský tisk

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Jana Bergerová

    Panna Marie

    Položka č.: 187272

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:03

    lept, 2005, 23,5 x 10,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 05, autorský tisk

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Martin Bouda

    Mlha v lese

    Položka č.: 187314

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:04

    litografie, 1993, 49 x 65 cm, sign. PD M. Bouda 93, č. 18/25, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (97 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Chiméra

    Položka č.: 187352

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (265 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:05

    litografie, 2007, 70 x 54 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 6/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 7.400 CZK (265 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Položka č.: 189079

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:06

    suchá jehla, papír, 1980, 28 x 19 cm, sign. PD Klápště 80, č. 8/16, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Dům I.

    Položka č.: 189441

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:07

    viceberevná akvatinta, 2014, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 3/20

    Aktuální cena: 3.150 CZK (113 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Dům II.

    Položka č.: 189442

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:08

    viceberevná akvatinta, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 2/20

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Dům III.

    Položka č.: 189443

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:09

    viceberevná akvatinta, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 3/20

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Dům IV.

    Položka č.: 189444

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:10

    viceberevná akvatinta, 2015, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 2/20

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Na procházce

    Položka č.: 191626

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:11

    monotyp, japan, 1965, 33,5 x 30 cm, sign. DU Václav Bláha 65, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Petr Štengl

    Triptych

    Položka č.: 191841

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:12

    olej, papír, 70 x 100 cm, sign. vzadu Petr Štengl, soukromé studium u Josefa Höringa

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Sen královny Bretaně

    Položka č.: 194465

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:13

    dvoubarevné litografie, 1987, 32 x 42,5 cm, sign. PD Luňák 87, č. 1/60

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Kaple mořských poutníků

    Položka č.: 194466

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:14

    dvoubarevné litografie, 1988, 32 x 42,5 cm, sign. PD Luňák 88, č. 4/60

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Emma Srncová

    Milovnice psů u moře

    Položka č.: 196605

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (111 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 18:15

    Aktuální cena: 3.100 CZK (111 €)