• František Hubatka

    Slepice

    Položka č.: 125401

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:04

    pastel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Alois Nožička

    Pohled na most

    Položka č.: 126346

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:05

    digitální fotografie, 2003, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2003, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Alois Nožička

    Nedaleko od stromu

    Položka č.: 126868

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:06

    koláž - laserprint, 1970-75, 30 x 21,7 cm, sign. vzadu Nožička 1970-75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Alois Nožička

    Kalhoty

    Položka č.: 128585

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:07

    digitální fotografie, 2004, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Alois Nožička

    Vláknitost

    Položka č.: 128586

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:08

  • Alois Nožička

    Hry

    Položka č.: 136930

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:09

    koláž-laserprint, 1970-75, 31 x 25 cm, sign. vzadu Nožička 1970-75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Alois Nožička

    Kráska v roli

    Položka č.: 136931

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:10

    koláž-laserprint, 1970-75, 38,6 x 29,9 cm, sign. vzadu Nožička 1970-75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Alois Nožička

    Určující setkání

    Položka č.: 136933

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:11

    koláž-laserprint, 1970-75, 29 x 21,5 cm, sign. vzadu Nožička 1970-75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 164147

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:12

    litografie, 1991, 37 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 9/60, soupis Hédervári č. 99, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Ivan Kováčik

    Slimák cestovatel

    Položka č.: 174490

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:13

    lept, 1998, 15,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 98, č. 3/59

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Zdena Marschalová

    Návštěva II

    Položka č.: 176570

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:14

    linoryt, 30 x 41 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Pavel Novák

    Svět živočišný a rostlinný

    Položka č.: 178687

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:15

    lept, 1979, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD Pavel Novák 79, č. 1/30, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

  • Ondřej Laštuvka

    (1969)

    Známka z Norska

    Položka č.: 178692

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:16

    lept, 1997, 14,5 x 17,3 cm, sign. PD O. Laštuvka, č. 5/8

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 180323

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:17

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 48/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Miloš Sláma

    Květa v zahradě

    Položka č.: 182085

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:18

    linoryt, 2004, 25 x 25 cm, sign. PD M. Sláma 04, č. 11/12, vzadu autorský štítek s popisem, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 2.900 CZK (108 €)

  • Věra Sedláková

    Bertramka VI

    Položka č.: 182086

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:19

    suchá jehla, 1991, 22,5 x 14,5 cm, sign. PD Věra Sedláková 1991, č. 56/90, žákyně A. Pelce na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Věra Sedláková

    Bertramka III

    Položka č.: 182087

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:20

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Pavla Tichá

    Les

    Položka č.: 182088

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:21

    olej, papír, 29,5 x 41,5 cm, žákyně M. Mainera na brněnské FaVU VUT

  • Pavel Turjanský

    Položka č.: 182089

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:22

    monotyp , 1998, 22 x 22 cm, sign. PD Turjanský 98, studium SUPŠ keramické v Karlových Varech

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Pavel Turjanský

    Položka č.: 182091

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:23

    monotyp, 1996, 60 x 50 cm, sign. PD Turjanský 96, studium SUPŠ keramické v Karlových Varech

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Miloslav Strádal

    Husté i jiné pocity

    Položka č.: 182093

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:24

    fix, papír, 34 x 43 cm, monogr. PD SM, při okrajích pokrčeno

  • Jitka Hilská

    Jarní duše

    Položka č.: 182218

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:25

    monotyp, 2009, 26,3 x 26,9 cm, sign. LD J. Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Milan Staněk

    Les

    Položka č.: 182258

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:26

    litografie, 2003, 9,5 x 23 cm, sign. PD M. Staněk 03, č. 18/60, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 182501

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:27

    černobílá fotografie, 29 x 20 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 182502

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:28

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • James Janíček

    Lazaroni III

    Položka č.: 182869

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:29

    litografie, 1991, 48,5 x 38 cm, sign. DU Janíček 91, č. 45/75, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Signatura

    Položka č.: 182912

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:30

    mezzotinta, 1990, 31 x 24,5 cm, sign. PD Berenika Ovčáčková 90, č. 10/10, žákyně L. Čepeláka

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Vějíř

    Položka č.: 182913

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:31

    mezzotinta, 1990, 31,5 x 24 cm, sign. PD Berenika Ovčáčková 1990, č. 10/10, žákyně L. Čepeláka

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Strom

    Položka č.: 182914

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:32

    mezzotinta, 1990, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Berenika Ovčáčková 1990, č. 10/10, žákyně L. Čepeláka

  • Eva Francová

    Odkaz II

    Položka č.: 183628

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:33

    lept/linoryt, 1998, 65,5 x 46,5 cm, sign. PD Eva Francová 98, č. 5/5, studium na SUPŠ v Brně a na PedF v Hradci Králové, členka Unie výtvarných umělců