Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Abstrakce

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. vzadu Kamila Ženatá 2005, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Kamila Ženatá

    Zlatý úsvit

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    olej, plátno, 2019, 120 x 100 cm, sign. zezadu Kamila Ženatá, dílo již dlouho uznávané všestranné umělkyně, která ve své tvorbě reaguje na aktuální společenské problémy a jejíž mediálně rozmanité (často site-specific) instalace dokázaly vždy zasáhnout i veřejnost uměním nepolíbenou. Ženatá se ovšem …

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)