Osobnosti 20. století objektivem Antonína Maříka

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Spisovatel a dramatik William Saroyan (Praha 1980)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:30

    fotografie, 29,5 x 21,9 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:31

    fotografie, 16,7 x 23,6 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, vlevo překladatel J. Schwarc - Červinka, vpravo Jiří Šalamoun, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Nastassja Kinski ve filmu Jarní vody (Praha 1988)

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:32

    fotografie, 20,7 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:33

    fotografie, 19,3 x 29 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Adolf Born při práci, 90. léta

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:34

    fotografie, 20,2 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Adolf Born, 90. léta

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:35

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Adolf Born v litografické dílně, 90. léta

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:36

    fotografie, 22,3 x 15,9 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Vlastimil Brodský - doma na chalupě 1993

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:37

    fotografie, 21 x 13,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Neznámý návštěvník galerie (Nová síň), kolem r. 2000

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:38

    fotografie, 39 x 29 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Václav Havel a Jiří Menzel

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:39

    fotografie, 20,2 x 29,4 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, Praha - Lucerna premiéra filmu Žebrácká opera v roce 1991, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Václav Havel na církevní slavnosti

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:40

    fotografie s věnováním Václava Havla, 15,1 x 22,8 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Václav Havel s chotí v arcibiskupském papáci

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:41

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Pánové prof. Halík a kníže Schwarzenberk, Arcibiskupský papác Praha

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:42

    fotografie, 15,1 x 22,8 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Skladatel a pianista Michal Svoboda, Praha

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:43

    fotografie, 22,3 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Laco Deczi, Lucerna Music Club 90. léta

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:44

    fotografie, 29,2 x 18,8 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Bára Basiková (+arch. J. Pizinger, tehdejší manžel) na výstavě v Třeboni

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:45

    fotografie, 15,1 x 22,8 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Iva Bitová (+j. Mráz a Laco Troop) v Rudolfinu

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:46

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Diana Krall - klavíristka a zpěvačka, Praha 2004

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:47

    fotografie, 26 x 23,1 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Chantal Poullain , 2016 - narozeniny v La Fabrica

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:48

    fotografie, 15,2 x 22,7 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)