• Daníček M. Král

    Zimní krajina

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:00

    olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. PD M. Daníček Král, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daníček M. Král

    Zima

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:01

    olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bernard Daníček

    Loď na moři

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Rybník v Králově poli

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:03

    litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Kostel v Králově poli

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:04

    litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Šebor

    (1892-1930)

    Vesnice

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05

    akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jos. Tauš?

    Panenská ulice

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:06

    olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Davril

    Zimní potok

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:07

    grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Motýl

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:08

    koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Schovánek

    (1885-1947)

    Žně ve Svratce

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09

    olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Jarní krajina

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:10

    olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Partie z Krkonoš

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:11

    olej, lepenka, 1923, 73,5 x 60 cm, sign. PD Jaroslav Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Pejchl

    (1901-1973)

    Starý hřibotov v zimě

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:12

    olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Lonek

    (1903-1998)

    Pardubice

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:13

    olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo

    Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žně

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14

    olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Moravec

    (1903)

    U rybníčka v Třemblatech

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:15

    olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    SV. Jakub

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:16

    olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Kutil

    (1907-1982)

    Pohled na Kolín

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:17

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    U stanice Vranduk

    Položka č.: 239063

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:02

    akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.

    Položka č.: 242411

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:04

    mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    Lord Mansfield

    Položka č.: 242412

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:06

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Kaliště

    Položka č.: 249521

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:08

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Třeboň

    Položka č.: 255415

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10

    litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Ještěd

    Položka č.: 255416

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:12

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Palermo - rybí trh

    Položka č.: 257030

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:14

    fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 259921

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:16

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Stuchlík

    (1941)

    Stvůra

    Položka č.: 260214

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:18

    lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Procházka

    (1931)

    Střechy

    Položka č.: 260216

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:20

    dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Kytice růží

    Položka č.: 262130

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:22

    suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje

    Položka č.: 262131

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:24

    serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook