• František Říha

    (1910-1986)

    Za vsí

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 17.100 CZK (713 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:19

    akvarel, papír, 1954, 43,5 x 56 cm, sign. PD František Říha 54, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.100 CZK (713 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Obzor

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:20

    olej, sololit, 23 x 42 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.850 CZK (203 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:21

    olej, sololit, 22 x 13 cm, sign. DU František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.850 CZK (203 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Letiště

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:22

    olej, sololit, 22 x 50 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Snění

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:23

    olej, karton, 29 x 22 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • František Říha

    (1910-1986)

    Ves za řekou

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:24

    akvarel, papír, 1956-57, 44 x 58 cm, sign. LD František Říha 57, PD František Říha 56, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Podzim

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 19.500 CZK (813 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:25

    akvarel, papír, 1957, 58 x 44 cm, sign. LD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 19.500 CZK (813 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Starý muž

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (700 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:26

    olej, lepenka, 63 x 42 cm, monogr. LD FR, vzadu autorský štítek s popisem, levý horní odštíplá barva, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.800 CZK (700 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:28

    olej, karton, 25 x 20 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílé molo

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:29

    olej, sololit, 39 x 67 cm, sign. PD Franišek Říha , rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

  • František Říha

    Svítání

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:30

    akvarel, papír, 39,5 x 56 cm, sign. PD František Říha , rám

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Barevná krajina

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:31

    akvarel, papír, 1980, 42 x 55 cm, sign. PD František Říha 80, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (592 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:32

    Aktuální cena: 14.200 CZK (592 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Loďky na nábřeží

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:33

    olej, sololit, 40 x 59 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Stroj

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:34

    olej, sololit, 23 x 50 cm, sign. PD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Splav

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 17.700 CZK (738 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:35

    Aktuální cena: 17.700 CZK (738 €)

  • Václav Johanus

    Lyžař

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:00

    tuš, papír, 21 x 28,9 cm, na zadní straně razítko autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Koenigsman

    Jsme pro stalinismus s lidskou tváří

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:01

    fix, papír, 1969, 20,8 x 29,9 cm, Mladý svět č. 11-69, zvlněný, jemně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Koenigsman

    Bůh existuje

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:02

    tuš, akvarel, papír, 1969, 30 x 20,8 cm, sign. PD Koenigsmann, Mladý svět č. 29-69, jemně zvlněný, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Koenigsman

    Rozhovor

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:03

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1969, 20,8 x 30 cm, text dole: Zní to blbě, soudruhu náměstku, ale já vás mám opravdu rád. (Mladý svět č. 29-69), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Koenigsman

    Císař Zikmund

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:04

    fix, tužka, papír, 1969, 31,4 x 21,8 cm, text dole: Císaři Zikmunde, císaři Zikmunde! Došla zpráva, že se v Čechách formuje nátlaková skupina Čechů! (Mladý svět č. 4-69), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Koenigsman

    Realizace společnosti hojnosti

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:05

    fix, tužka, papír, 1969, 21,8 x 31,3 cm, text dole: „Tak vy, docente, myslíte, že je k realizaci společnosti hojnosti postačí plná automatizace? (Mladý svět č.15-69), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Koenigsman

    Politika nebo happening?

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:06

    fix, papír, 1969, 20,9 x 29,9 cm, text dole: „Soudruzi, tak buďto teda politiku nebo happening? (Mladý svět č. 8-69), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ivan Popovič

    Chlapec s květinou

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:07

    tuš, papír, 17,5 x 10,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Matejky na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miroslav Barták

    U lékaře

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:08

    serigrafie, 20 x 27,5 cm, značeno PD v tisku Barták, 64/200, Antikvariát Dlážděná, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Má mě rád - nemá mě rád...

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:09

    tuš, papír, 23,8 x 33 cm, PD text: Má mne rád - nemá mne rád..., papír na okrajích zažloutlý, levý dolní růžek nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    U vody

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:10

    tuš, papír, 23,8 x 33 cm, u horního okraje papíru drobný žlutý flíček , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Tanec

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:11

    tuš,akvarel, papír, 33 x 23,8 cm, horní okraj papíru lehce zažloutlý, pravý horní růžek lehce pokrčen, na levém okraji šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Sousedé

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:12

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, papír u pravého dolního okraje lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Svatba

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:13

    tuš, papír, 23,2 x 33 cm, LH text: Za kolik bodů je ten dotaz?; menší kresba zezadu na papíru, pravý horní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)