• Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Klobouky

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:14

    tuš, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, PD text: Tenhle by mi vyhovoval..., papír na levém okraji zažloutlý, na horním okraji několik stop po zrezavělé sponce, pravý roh papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lyžovačka

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:15

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, papír u spodního kraje lehce ušpiněn, levý dolní roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Dokonalý pár

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:16

    tuš, papír, 25,5 x 17,8 cm, PD modrou tužkou 40,5%, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    U kadeřnice

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:17

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: Učešte mi to na zítra, prosím..., PD tužkou 58,5%, papír místy ušpiněn, levý dolní a pravý horní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Rybářův sen

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:18

    tuš, papír, 23,8 x 33 cm, levý okraj papíru zažloutlý, pravý horní roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Listí

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:19

    tuš, papír, 23,8 x 33 cm, sign. PD ad, papír na pravém okraji zažloutlý, v pravém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Detektiv

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:20

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, sign. PD ad, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Nový model

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:21

    tuš, glitter, papír, 23,8 x 33 cm, na pravém okraji text: No dovolte slečno, mně budete ukazovat jak mám šít kalhoty?, papír na okrajích lehce zažloutlý, u pravého horního okraje lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Na zastávce

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:22

    tuš, papír, 17,2 x 45,5 cm, papír uprostřed přeložen, v kresbě dva zásahy bělobou, u spodního pravého okraje dvě šedé čárky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Hlavně být ve formě

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:23

    tuš, akvarel, koláž, papír, 33 x 23,2 cm, LD text: Neboj nic mu není - udržuje se ve formě na chatu!, u levého okraje rezavá stopa po svorce, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Amorovo kladivo

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:24

    tuš, akvarel, koláž, papír, 23,2 x 33 cm, u horního okraje nepatrná růžová šmouha, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Amorek v hledáčku

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:25

    tuš, tužka, koláž, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, papír u pravého horního rohu ztmavlý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Na houbách

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:26

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, u horního okraje papíru modrá čára, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Máničky

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:27

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, sign. PD ad, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Nové stereo

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:28

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: A hele - pořídil si zase nové stereo..., PD modrou tužkou 47%, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lovec talentů

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:29

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, napravo text: Nikdo netuší kolik práce dá hledání nových sprintérských talentů...!, růžky papíru mírně pokrčeny, PD modrou tužkou 42%, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Prodavač

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:30

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Oldřich Dudek

    Test

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:31

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole text: Já jsem z toho pane docente taky celej pitomej, ale i test jasně říká - je to ženská!, růžky lehce ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Předrážděná kolegyně

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:32

    tuš, tužka, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Jste dnes předrážděná, kolegyně! Řekl.-li jsem: Tak už přestaň bublat, křivule, mínil jsem tím tento přístroj!, PD modrou tužkou 43%, na papíru dvě hnědé skvrny, u levého dolního rohu šedá čára a roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Polibek

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:33

    tuš, tužka, papír, 24,2 x 32,8 cm, sign. PD Dudek, dole text: Počkej, jestli jí odnese taky v hubě, jako tenkrát ten pes naší babičku!, pravý dolní roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Kožich

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:34

    tuš, tužka, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Dudek, dole text: Podívej ona má kožich!, na okrajích papíru šedé šmouhy, PD modrou tužkou 27,5%, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Rozhovor

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:35

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Miloval jsi už někdy?, na pravém okraji papíru šmouhy a čára, papír u horního pravého okraje pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Vyhlížení

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:36

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text. Beze slov, pravý horní roh lehce přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Letci

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:37

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Jo, za mládí - létá jako tryskáč! To já za mlada létal jako Kašpar!, vlevo dole na papíru dvě šedé šmouhy, pravý okraj papíru ohmatán, levý horní roh pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Výcvik

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:38

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Požádali mne o výcvik, soudruhu kapitáne!, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Na rybách

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:39

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Slyšela jsem, že sháníte nějakou velkou žížalu!, papír nahoře u okraje pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Zaspali jsme!

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:40

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, doe text: Vstávej! Zaspali jsme!, papír na pravém okraji na jednom místě lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Obrana

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:41

    tuš, tužka, papír, 32,5 x 23,6 cm, sign. PD Dudek, dole text: neboj, jak sem nějaký vyleze, tak ho praštíme!, na papíru místy jemné šmouhy, pravý horní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Dudek

    Sborovna

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:42

    tuš, tužka, papír, 23,8 x 32,8 cm, sign. PD Dudek, dole text: ...v osmé bé už neučím! Žák Novák mě zase dneska požádal o schůzku!, u levého horního rohu papír lehce ušpiněn, rožky ohnuté, PD modrou tužkou 44,5%, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Dudek

    Stokoruna

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 16:43

    tuš, tužka, papír, 32,6 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole text: Můj život bez ní nemá cenu!..., po okrajích šedé šmouhy na papíru, PD modrou tužkou 33,5%, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)