• František Říha

    (1910-1986)

    Za vsí

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 17.100 CZK (713 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:19

    akvarel, papír, 1954, 43,5 x 56 cm, sign. PD František Říha 54, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.100 CZK (713 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Obzor

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:20

    olej, sololit, 23 x 42 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.850 CZK (203 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:21

    olej, sololit, 22 x 13 cm, sign. DU František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.850 CZK (203 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Letiště

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:22

    olej, sololit, 22 x 50 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Snění

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:23

    olej, karton, 29 x 22 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Ves za řekou

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:24

    akvarel, papír, 1956-57, 44 x 58 cm, sign. LD František Říha 57, PD František Říha 56, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Podzim

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 19.500 CZK (813 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:25

    akvarel, papír, 1957, 58 x 44 cm, sign. LD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 19.500 CZK (813 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Starý muž

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (700 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:26

    olej, lepenka, 63 x 42 cm, monogr. LD FR, vzadu autorský štítek s popisem, levý horní odštíplá barva, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.800 CZK (700 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:28

    olej, karton, 25 x 20 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílé molo

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:29

    olej, sololit, 39 x 67 cm, sign. PD Franišek Říha , rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

  • František Říha

    Svítání

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:30

    akvarel, papír, 39,5 x 56 cm, sign. PD František Říha , rám

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Barevná krajina

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:31

    akvarel, papír, 1980, 42 x 55 cm, sign. PD František Říha 80, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (592 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:32

    Aktuální cena: 14.200 CZK (592 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Loďky na nábřeží

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:33

    olej, sololit, 40 x 59 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Stroj

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:34

    olej, sololit, 23 x 50 cm, sign. PD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Splav

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 17.700 CZK (738 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:35

    Aktuální cena: 17.700 CZK (738 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Nezdařený útěk(čtyři opice)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:00

    uhel, akvarel, papír, 17,3 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 26, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Medvěd, vlk a zajíc (ilustrace)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:01

    tuš, kombinovaná technika, papír, 30 x 20,5 cm, vzadu razítko Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kachničky (ilustrace)

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:02

    akvarel, papír, 10 x 17 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kachničky (varianta ilustrace)

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:03

    akvarel, papír, 12,5 x 17 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Král šedých medvědů I (ilustrace)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:04

    tužka, papír, 10 x 12,5 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Král šedých medvědů II (ilustrace)

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:05

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Král šedých medvědů III (ilustrace)

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:06

    tužka, papír, 12 x 12,5 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Král šedých medvědů IV (ilustrace)

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:07

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ptáček (varianta ilustrace)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:08

    tužka, papír, 7 x 8 cm, oboustranná kresba, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Elephants (ilustrace)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:09

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, přeloženo, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Monkeys (ilustrace)

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:10

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Lions (ilustrace)

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:11

    akvarel, papír, 24 x 37 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Apes (ilustrace)

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:12

    akvarel, papír, 26 x 37 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plazi (ilustrace)

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 17:13

    akvarel, papír, 28 x 19 cm, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris