• Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Tanečnice

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:50

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Ivana Lomová

    Kravaty

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:49

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 27/63, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ivana Lomová

    Gomera

    Položka č.: 169

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:48

    litografie, 2018, 32,5 x 47 cm, sign. PD ivana lomová 2018, č. 7/100, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Léda s labutí IV.

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:47

    litografie, 2001, 22,5 x 18 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám , e.a., DU věnování , antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Rosa

    Položka č.: 167

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:46

    litografie, 17,5 x 25 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 133/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Kozoroh

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:45

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u horního okraje se mírně odlepuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy o…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Váhy

    Položka č.: 165

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:44

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u dolního okraje se mírně odlepuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Edith Piaf

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:43

    litografie, 33 x 23,5 cm, sign. DU Vlad, Suchánek, pasparta, č. 7/200, zažloutlý papír i pasparta, páska od pasparty zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences …

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dáma s ulitou

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:42

    litografie, 20,2 x 10,7 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, pasparta, páska od pasparty zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:41

    suchá jehla, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD B. Soukup 74, č. 1/10, v levé části uprostřed papír natržen, při dolním okraji na několika místech lehounce natrženo, v horní části mimo tisk zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Miroslav Pošvic

    Položka č.: 161

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:40

    litografie, 1999, 50,7 x 38 cm, sign. PD M. Pošvic 99, č. 19/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

  • Zuzana Oberthorová

    Schody na ostrov

    Položka č.: 160

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:39

    litografie, 2006, 33 x 24 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, č. 69/110, nepatrně ohnuté růžky, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Oberthor

    Život v jiné galaxii

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:38

    monotyp, papír, 1973, 70 x 53,5 cm, sign. DU K. Oberthor 73, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Portrét 20. léta

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:37

    monotyp, 1985, 30,2 x 21,5 cm, sign. PS michaela 85, č. 1/1, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Velčovský

    Strom

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:36

    litografie, 1994, 32 x 42,5 cm, sign. PD Velčovský 94, č. 25/130, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:35

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Studentská

    Položka č.: 155

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:34

    litografie, 1989, 16 x 11 cm, sign. DU J. Šerých, pasparta, č. 24/100, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. …

  • Josef Mžyk

    Ženský akt

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:33

    serigrafie, 1978, 47,5 x 32,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, rám, č. 27/45, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Josef Mžyk

    Poslední den

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:32

    serigrafie, 1976, 48 x 33 cm, sign. PD Mžyk Josef 1976, pasparta, č. 85/90, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:31

    dřevořez, 2018, 70,5 x 50 cm, sign. PD Hodonský 2018, č. 4/5, v horní části mimo tisk šmouhy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • František Hodonský

    J. S. Bach - Kantáty

    Položka č.: 151

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:30

    dřevořez, 2021, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 2/4, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    František Tichý

    Položka č.: 150

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:29

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Ladislav Kuklík

    Jitro II

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:28

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Hodiny

    Položka č.: 148

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:27

    suchá jehla, 30 x 19,2 cm, sign. PD V. Komárek, rám, č. 27/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Proměna

    Položka č.: 147

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:26

    barevná litografie, 2013, 25 x 21,5 cm, sign. PD Jelen 2013, A.T., žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Pastýř

    Položka č.: 146

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:25

    litografie, 1999, 35 x 21,2 cm, sign. PD Jelen 1999, č. 62/75, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Duha

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:24

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Nízko

    Položka č.: 143

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:22

    suchá jehla, 1993, 9,8 x 24,9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 9/35, papír při okrajích lehce ohmatán, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

  • Petr Hampl

    V létě

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:21

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 6/20, značeno v desce LD H, mírně zažloutlý papír, při okrajích nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Petr Hampl

    Pojďte si hrát

    Položka č.: 141

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:20

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 29,9 cm, sign. PD Hampl 1973, č. 3/20, značeno v desce PD Hampl, papír zažloutlý, mimo tisk hnědé skvrnky, kraje ohnuté a ohmatané, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky