• Vladimír Větrovský

    Hlava VI.

    Položka č.: 2831

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:15

    litografie, 2007, 20 x 14 cm, sign. PD Wladimír 07, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Vladimír Větrovský

    Metafyzická krajina III.

    Položka č.: 2818

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:15

    litografie, 2009, 20 x 27 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 82/95, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Větrovský

    Rituály II

    Položka č.: 2817

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:15

    litografie, 2009, 35 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/94, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Vladimír Větrovský

    Hlava II.

    Položka č.: 3478

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:14

    litografie, 2006, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 06, č. 7/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Hlava VIII.

    Položka č.: 2832

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:14

    litografie, 2008, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 08, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Eva Šlachtová

    Vrtbovská zahrada

    Položka č.: 5238

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:12

    lept, 1996, 30 x 39 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 5/10, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.950 CZK (82 €)

  • Eva Šlachtová

    Tajemství vody

    Položka č.: 5939

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:11

    lept, 31,5 x 27,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 24/100, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Eva Šlachtová

    Hymna

    Položka č.: 5480

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:11

    lept, 2003, 39 x 55 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 7/20, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Eva Šlachtová

    Don Giovanni

    Položka č.: 5252

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:11

    lept, 1996, 29 x 39 cm, sign.PD Eva Šlachtová, č. 5/20, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

  • Eva Šlachtová

    Cesta světla

    Položka č.: 5244

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:11

    lept, 1998, 66 x 49 cm, sign.PD Eva Šlachtová, č. 7/50, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Eva Šlachtová

    Bertramka

    Položka č.: 5242

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:11

    lept, 1996, 30 x 30 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 3/70, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

  • Eva Šlachtová

    Tajemství Josefova

    Položka č.: 5948

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (171 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:10

    pastel, 57 x 42 cm, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 18118

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:09

    lept, akvatinta, 1924, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD J. Stretti.Zamponi, rám, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Položka č.: 18120

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:08

    lept, akvatinta, 35 x 33 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Malostranské střechy

    Položka č.: 18119

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:08

    lept, akvatinta, 34,5 x 35 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Michal Singer

    Ufoman

    Položka č.: 19003

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:47

    serigrafie, 2003, 91 x 62 cm, sign. PD Singer 2003, č. 24/30, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Vytrvalci

    Položka č.: 19013

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:46

    lept, 24,6 x 33,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 3/15, vzadu pozůstalostní razítko, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Skokan

    Položka č.: 19018

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:45

    linoryt, 29,5 x 17,5 cm, sign. PD JosefNovák, č. 12/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Finiš

    Položka č.: 19020

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:44

    linoryt, 28,4 x 26,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 5/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Sprinteři

    Položka č.: 19019

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:44

    linoryt, 20,5 x 31 cm, sign. PD JosefNovák, č. 9/35, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Běžci

    Položka č.: 19024

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:43

    linoryt, 20,5 x 36,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 12/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Cyklisti

    Položka č.: 19021

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:43

    linoryt, 29,8 x 24,4 cm, sign. PD JosefNovák, č. 13/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

  • Petr Mano

    (1961)

    Položka č.: 19034

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:15

    kombinovaná technika, papír, 60 x 52 cm, sign. PD Mano, soukromá studia; malíř, ilustrátor a literární autor; od roku 1980 se věnuje volné tvorbě

  • Ota Janeček

    Akt se zdviženýma rukama

    Položka č.: 19052

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:13

    linoryt, 24,5 x 16,5 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Zdeněk Netopil

    Patník

    Položka č.: 19100

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:11

    litografie, 1991, 49 x 38 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1991, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Zdeněk Netopil

    V chumlu

    Položka č.: 19103

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:10

    litografie, 1992, 59,4 x 48,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1992, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Zdeněk Netopil

    Solo pro saxofon

    Položka č.: 19102

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:10

    litografie, 1997, 54 x 43,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1997, autorský tisk, žák E. Weidlicha

  • Zdeněk Netopil

    Sólo pro saxofon

    Položka č.: 19101

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:10

    litografie, 1997, 54,3 x 43,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1997, č. 8/47, žák E. Weidlicha

  • Zdeněk Netopil

    Co Čech to muzikál

    Položka č.: 19106

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:09

    litografie, 1999, 48 x 64 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1999, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Zdeněk Netopil

    Duel

    Položka č.: 19105

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:09

    litografie, 1994, 54 x 43,4 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1994, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)