Zdeněk Netopil
Levitace
Položka č.: 19104Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:09litografie, 1998, 54 x 43,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1998, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Zdeněk Netopil
Co tě žere performere?
Položka č.: 19107Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:08litografie, 2000, 54 x 43,2 cm, sign. DU Zdeněk Netopil , žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pobřeží
Položka č.: 19114Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:07litografie, 37,7 x 48,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Karel Oberthor
Nákladní loď na řece
Položka č.: 19113Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:07litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře , žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postava
Položka č.: 19138Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:05litografie, 54,6 x 35 cm, sign. DU K. Vysušil, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Křižovníci
Položka č.: 19191Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:03dřevoryt, 1931, 24 x 18,5 cm, sign. PD Vl. Pukl, č. 2/15, vzadu razítko prof. J. Glivický, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Chicashige
(1850-1890)
Písař a smlouva
Položka č.: 18401Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 12:07japonský dřevoryt - triptich, 31,3 x 67 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18407Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 20 x 24,8 cm
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18404Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 18 x 26 cm
Neznámý autor (Japonsko)
Samuraj
Položka č.: 18410Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:22japonský dřevoryt, 35,3 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18408Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:22japonský dřevoryt, 32,1 x 22,5 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:21japonský dřevoryt, 35,4 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, místy poškozený papír
Jan Koblasa
(1932-2017)
Le Balena vigehle Giona
Položka č.: 18582Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
11. 12. 2014 16:59litografie, 1968, 44 x 65 cm, PD monogr. *968, č. 8/30, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
Václav F. Ulšmíd
(1903)
V polích
Položka č.: 16501Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
16. 06. 2014 15:06olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Ferdinand Rubeš
(1887-1944)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 265800Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 19:02
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 281805Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 17:23
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Patrícia Ficková
Z kukuričného pola
Položka č.: 257058Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 16:52
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Stanislav Sedlář
(1900-?)
Krajina s potokem
Položka č.: 281833Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:55
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Sádovský
(1909-1992)
Položka č.: 279830Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:54
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:33
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:29
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Kahoun
Silnice
Položka č.: 281793Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:16
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Kahoun
Stavení
Položka č.: 281794Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:15
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Hrádek
(1904-1999)
Údolí řeky
Položka č.: 281791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:08
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
V. J. Černý
Řeka
Položka č.: 281796Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:01
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Šefelín
Jak se střílelo dříve………
Položka č.: 209406Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:16
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Jaromír Schoř
(1912-1992)
Studie
Položka č.: 216931Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Portrét mladé ženy
Položka č.: 281815Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:14
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Monogramista KN
Výcvik
Položka č.: 203867Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:05
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Oldřich Bohman
Položka č.: 281847Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)