Jaroslav Hořánek

(1925-1995)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Akt (PF 1992 František Dvořák)

    Položka č.: 245602

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:10

    litografie, 13 x 8,5 cm, sign. PD Hořánek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)