Jan Paul

  • Jan Paul

    Olyzovač

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 1997, 30 x 40 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objek…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK