Jan Paul

  • Jan Paul

    Olyzovač

    No.: 179

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 19. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 1997, 30 x 40 cm, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

    Estimate: 12 000 - 15 000 CZK