Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Jezabel Čarodějka

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 350.000 CZK (14.584 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2022 15:00

    Aktuální cena: 350.000 CZK (14.584 €)

  • Aleš Lamr

    Odaliska

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 28.800 CZK (1.200 €)

    akryl, plátno, 2015, 30,5 x 39 cm, sign. NU A. Lamr 15, rám, vzadu na blindrámu autorsky název díla, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompi…

    Aktuální cena: 28.800 CZK (1.200 €)

  • Aleš Lamr

    Duhové hory

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    akvarel, papír, 1987, 32 x 45,5 cm, sign. NU A. Lamr 87, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Zvíře

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Aleš Lamr

    Ruka

    Položka č.: 76

    perokresba, papír, 1966, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Maska

    Položka č.: 75

    tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Položka č.: 74

    tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Souhvězdí

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    litografie, 1998, 81 x 55 cm, sig. PD A. Lamr 98, 25/35, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Aleš Lamr

    Deset hvězd

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19744

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Aleš Lamr

    Geo III.

    Položka č.: 267568

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2022 17:12

    akryl, plátno, 2003, 50 x 35 cm, sign. NU LAmR 03, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Právě sym…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Aleš Lamr

    Položka č.: 267654

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2022 18:40

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Aleš Lamr

    Položka č.: 267655

    Plánované ukončení: 27. 12. 2022 18:41