Světla Hásková

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    Položka č.: 217679

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:30

    litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)