Světla Hásková

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    No.: 217679

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:30

    litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)