Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Říkám, říkám říkadlo

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:12

    kniha, vydalo nakladatelství K. Synek, Praha 1947, 5500 výtisků, nestr., poloplátěná vazba, prasklá vazba, vypadlé listy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Máchův Máj

    Položka č.: 132194

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:38

    lept, 14,7 x 10,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Ex libris Vlad. Nop, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:37

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:35

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)