Jiří Chadima

  • Jiří Chadima

    Večer

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    tempera, sololit, 2019, 20 x 60 cm, sign. PD Chadima 19, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Jiří Chadima

    Vltava

    Položka č.: 245410

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2021 21:24

    litografie, 1979, 11,7 x 20,8 cm, sign. PD Chadima 79, č. 70/100, při horním okraji pomuchlaný a nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)