Jiří Chadima

  • Jiří Chadima

    Přívoz I.

    Položka č.: 249232

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 23:34

    litografie, 12,5 x 38,5 cm, sign. PD Chadima, rám, č. 3//50, vzadu nalepen štítek dílo a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 249353

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:28

    litografie, 1986, 15,2 x 42,2 cm, sign. PD Chadima 86, č. 12/75, lehce zžloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)