Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Koně u vody

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 17:22

    lavírovaná tuš, tempera, papír, 15,6 x 22 cm, nepatrně zažloutlý papír, papír zčásti podlepen, pravý okraj papíru zažloutlý a lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koně na pastvě

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 17:23

    tužka, akvarel, papír, 1915, 13 x 21 cm, sign. PD B. Ullrych 15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Povoz na mostě

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 17:24

    pastel,akvarel, papír, 29 x 41,8 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 226633

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 20:14

    olej, plátno, karton, 1948, 20,5 x 15,8 cm, sign. LD B. Ullrych 48, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Domy / Malování na zahradě

    Položka č.: 240997

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:00

    akvarel, papír / lavírovaná tuš, papír, 35 x 27,5 cm, na papíru razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír zašlý, na jednom z okrajů natržen cca 3 cm; roh papíru pokrčen a lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka červené sukni

    Položka č.: 241001

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:02

    tempera, papír, 38 x 27,5 cm, kousek papíru na pravém okraji utržen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívky pod stromy

    Položka č.: 241597

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:10

    olej, plátno, karton, 19,5 x 30,2 cm, sign. PD B. Ullrych, LH na rohu lehce nbaražená deska, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívky ve žlutých šatech

    Položka č.: 241599

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 20:12

    olej, plátno, 1939, 20,5 x 25,5 cm, sign. LD B. Ullrych 39, po okrajích otřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Setkání

    Položka č.: 249487

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2021 22:18

    olej, plátno, 1937, 33,5 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych 1937, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tajemný rytíř

    Položka č.: 250980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:18

    tužka, lavírovaná tuš, papír, 1915, 44 x 29,8 cm, sign. OD B. Ullrych 15, papír jen nepatrně zažloutlý, levý horní roh papíru přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na Vltavě

    Položka č.: 250985

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě koupající se dívky

    Položka č.: 251212

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:38

    tužka, tempera, papír, 41,8 x 31,5 cm, značeno razítkem PD Z pozůstalosti Bohumia Ullrycha, u pravého okraje papír lehce přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt

    Položka č.: 251214

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:40

    tužka, tempera, papír, 41,8 x 31,5 cm, značeno razítkem PD Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 251230

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:42

    pastel, papír, 32,1 x 25,7 cm, PD razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka z šátkem

    Položka č.: 251258

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:44

    olej, karton, 1944, 27 x 21,2 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 251259

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:46

    olej, karton, 1944, 21,1 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 44, nepatrně odřeno u okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dům mezi stromy

    Položka č.: 251374

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 18:56

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 21,5 x 27,8 cm, nepatrně zažloutlý papír, místy nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Návrh obálky Guy de Maupassant - Ruka

    Položka č.: 257392

    Plánované ukončení: 13. 07. 2021 15:36

    tuš, běloba, papír, 15 x 34,5 cm, papír zažloutlý, na několika místech přeložen, na pravém okraji papír ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Melancholička

    Položka č.: 226789

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2021 19:54

    olej, plátno, 1934, 12 x 9 cm, sign. LD Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s šátkem

    Položka č.: 227637

    Plánované ukončení: 26. 07. 2021 20:02

    olej, lepenka, 23,5 x 14,5 cm, provenience: PD pozůstalostní razítko Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sourozenci

    Položka č.: 227648

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2021 20:04

    tempera, tuš, karton, 1935, 20 x 16 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při pravém okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Parníky - New Orlians

    Položka č.: 228238

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2021 20:06

    pastel, papír, 21 x 31 cm, sign. PD BohUllrych, papír mírně pomuchlaný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka u stolu

    Položka č.: 240697

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 18:44

    olej, papír, karton, 1928, 26,8 x 20,6 cm, sign. LD B. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s chlapcem

    Položka č.: 242914

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 19:40

    olej, plátno, 1944, 13,9 x 22,3 cm, sign. PD B. Ullrych 44, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě venkovské ženy

    Položka č.: 242915

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 19:42

    olej, karton, 1938, 16 x 13,9 cm, sign. PD B. Ullrych 38, papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno, vzadu pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Podzim

    Položka č.: 242916

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 19:44

    olej, karton, 29,5 x 20,7 cm, vzadu na kartonu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sestry v šátcích

    Položka č.: 242918

    Plánované ukončení: 27. 07. 2021 19:46

    olej, dřevo, 34,3 x 28,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    Položka č.: 251243

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 18:32

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Malířka

    Položka č.: 251251

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 18:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu rybníka

    Položka č.: 251252

    Plánované ukončení: 29. 07. 2021 18:36

    kombinovaná technika kvaš, tužka na papíře, 1944, 27,5 x 21 cm, sign. PD B.Ullrych 44, vzadu popsáno Boh. Ullrych 1944 Praní U rybníka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)