Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 237605

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 21:54

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1925, 18,4 x 26,4 cm, sign. LD Ullrych 25, papírová pasparta, zašlý papír, ,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hoch s čepicí

    No.: 237607

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 21:56

    tuš, akvarel, papír, 1935, 17,5 x 12,,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, papírová pasparta, papír lehce zašlý, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    No.: 238089

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 22:18

    pencil, watercolor, paper, 59,9 x 43,8 cm, ,

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 238093

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 22:20

    tužka, akvarel, papír, 1947, 18,9 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, papírová pasparta, ,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    No.: 238094

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:02

    tužka, pastel, papír, 40 x 25 cm, papír v rozích poškozený, ,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena a dívka

    No.: 212282

    Auction price: 1.400 CZK (50 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:46

    gouache/pencil on paper, 1942, 21,8 x 29,5 cm, signed in the lower right corner B.Ullrych 42, verso inscription, ,

    Current price: 1.400 CZK (50 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka při ranní toalety

    No.: 245566

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:36

    olej, karton, 1974, 26 x 19,3 cm, sign. PD B. Ullrych 74, ,

    Current price: 1.600 CZK (58 €)