Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Sedící trojice

    No.: 206085

    Auction price: 260 CZK (11 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:02

    tužka, kvaš, papír, 17,7 x 25 cm, ,

    Current price: 260 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava ženy (Konvolut 7 kreseb)

    No.: 206089

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:04

    tužka, akvarel, papír, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody (Konvolut 6 kreseb)

    No.: 206490

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:10

    tužka, akvarel, papír, 1928, sign. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    U vody (konvolut 2 kreseb)

    No.: 206909

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:12

    tužka, kvaš, papír, 51 x 36 cm, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vlak u rybníka

    No.: 208850

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:22

    tužka, kvaš, papír, 11,6 x 18 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    No.: 213900

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:30

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, ,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka pod stromem

    No.: 215064

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:38

    kolorovaná sepie, 1945, 41 x 55 cm, sign. PD B. Ullrych 45, vzadu popsáno autorem a razítko: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava chlapce

    No.: 220896

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:56

    tužka, akvarel, papír, 15,8 x 9 cm, při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na vesnici

    No.: 225163

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:28

    kvaš, papír, 1932, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ullrych 32, ,

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Kamýka (u Prahy)

    No.: 228292

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:02

    tužka, kvaš, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka u vody

    No.: 251865

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 17:06

    olej, papír, 1941, 36 x 51 cm, sign. PD B. Ullrych 1941, spodní rohy papíru utržené, ,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    U stolu

    No.: 252221

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:22

    olej, plátno, 35 x 29 cm, sign. LD Ullrych, plátno na okrajích mírně otřepeno; rohy plátna pokrčeny, ,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hoch u stolu

    No.: 252222

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:23

    olej, plátno, 1935, 34,6 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrych 35, nalepeno na kartonu, nepatrné oděrky u okrajů, ,

  • Bohumil Ullrych

    Bouře nad Rábím

    No.: 252223

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:24

    olej, karton, 1935, 27,8 x 34,7 cm, sign. LD B. Ullrych 1935, vzadu na kartonu popsáno autorem, při okrajích lehce odřená malba, ,

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 252224

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:25

    olej, plátno, 1939, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD B. Ullrych 39, okraje plátna otřepené, ,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky

    No.: 252225

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:26

    olej, plátno, karton, 1936, 35 x 28 cm, sign. LD B. Ullrych 1935, ,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v tyrkysových šatech

    No.: 252226

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:27

    olej, plátno, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych, lehce odřená malba u levého okraje plátna, ,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 252227

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:28

    olej, plátno, karton, 1931, 33,87 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych, odřené okraje malby, ,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žižkovo narození

    No.: 252228

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:29

    olej, karton, 1938, 27,8 x 34,6 cm, sign. PD B. Ullrych 1938, malba na okrajích odřená, ,

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny u řeky

    No.: 252229

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:30

    olej, plátno, 28,3 x 35,2 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích otřepené plátno a poškozená malba, ,

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    No.: 252230

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:31

    olej, plátno, 34,7 x 28 cm, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    No.: 252231

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:32

    olej, karton, 1931, 12,8 x 16 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, ,

  • Bohumil Ullrych

    Ženy v šátcích

    No.: 252232

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:33

    olej, plátno, 19 x 15,7 cm, sign. PD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozeno, ,