Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Světlušky

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 15:00

    olej, plátno, 2020, 40 x 40 cm, sign. PD Kamila Ženatá, dílo již dlouho uznávané všestranné umělkyně, která ve své tvorbě reaguje na aktuální společenské problémy a jejíž mediálně rozmanité (často site-specific) instalace dokázaly vždy zasáhnout i veřejnost uměním nepolíbenou. Ženatá se ovšem věnuje…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 30 000 Kč CZK