Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

SEZNAM AUTORŮ

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:27

    tuš, papír, 18,6 x 25 cm, sign. PN Bělocvětov, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:28

    tuš, papír, 1978, 29 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 78, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:29

    tuš, papír, 36 x 20 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, na papíře několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zahrada s plotem

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 14:30

    kvaš, tuš, papír, 30 x 34,5 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny Andreje Bělocvětova , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kompozice

    Položka č.: 249260

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:30

    tužka, papír, 24 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, při spodím okraji mimo kresbu drobná skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 249292

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:32

    tužka, papír, 1979, 36 x 24 cm, sign. LN Bělocvětov 79, ohnuté rohy papíru, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Děcko

    Položka č.: 249293

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:34

    tužka, papír, 1956, sign. PD Bělocvětov 56, mírně zažloutlý papír, při okrajích několik hnědých skvrnek, poškozený pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook