Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 265907

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2022 08:19

    olej, překližka, 1966, 50,5 x 36 cm, sign. NU Bělocvětov 66, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především…

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 249260

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2022 22:02

    tužka, papír, 24 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, při spodím okraji mimo kresbu drobná skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Děcko

    Položka č.: 249293

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2022 22:12

    tužka, papír, 1956, sign. PD Bělocvětov 56, mírně zažloutlý papír, při okrajích několik hnědých skvrnek, poškozený pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie polopostavy

    Položka č.: 251891

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 21:26

    tužka, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, uprostřed patrné přeložení papíru, LU hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Tak už to snad musí být

    Položka č.: 262374

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2022 19:16

    tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, při spodním okraji mimo kresbu hnědá skvrna, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)