František Toman

(1886-1942)

  • František Toman

    (1886-1942)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 264687

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:42

    akvarel, tužka, papír, 1909, 29,3 x 30,8 cm, sign. LD Toman Fr. , rám, papír mírně zažloutlý, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)