František Toman
(1886-1942)
No.: 259197Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:48
olej, karton, 47,5 x 65,5 cm, sign. PD Toman Fr., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)