Vlastislav Boháč

(1922-2014)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    V růžovém

    Položka č.: 244727

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:12

    tempera, karton, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Položka č.: 244728

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:13

    monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Krajina se zříceninou hradu (Rabštejn?)

    Položka č.: 212651

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:06

    olej, sololit, 32 x 41,8 cm, monogr. LD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Na pláži

    Položka č.: 210755

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:00

    tempera, karton, 27 x 42,3 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)