Vlastislav Boháč

(1922-2014)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Položka č.: 244728

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:03

    monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Zima

    Položka č.: 205039

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)