St. Sedlář

  • St. Sedlář

    Borovice

    Položka č.: 213604

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:14

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)