St. Sedlář

  • St. Sedlář

    Borovice

    No.: 213604

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 07. 03. 2022 18:14

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (25 €)