Juraj Čorňák

  • Juraj Čorňák

    Krajina se stromy

    No.: 251919

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 18:00

    olej, plátno, 63 x 82 cm, sign. PD Čorňák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Juraj Čorňák

    Krajina se stromy a stavením

    No.: 251920

    Planned termination: 18. 02. 2021 18:01

    olej, plátno, 74,5 x 74,5 cm, sign. PD Čorňák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná